Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón, akkor...

Ha nyernétek a lottón, akkor hova utaznátok el/költöznétek el?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a kettes találatra gondolok.
2017. jún. 11. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Kecsegtető az a sok pénz, de én inkább kihagynám hogy nyerjek. Egyébként nagyon jó a kérdés, rengeteget utazok belföldön.

Ha nyernék, először is Prágába látogatnék el. Régi álmom a cseh főváros, magával ragadt, plusz még szlovákul is beszélek (cseheknél megértetem magam)


Nagyon szeretem a hegyeket, mindenképpen ellátogatnék Svájcba, vagy Norvégia vidékeire, és bejárnám a rég nem látott Tátrát, ami a gyerekkorom legszebb emlékeihez köttethető.


Régi tervem Kamchatka, a természeti értékeivel és gejzírjeivel.


Yellowstone-Yosemite nemzeti park.


Sosem láttam még tengert, elmennék Horvátországba, Szlovéniába....

Hosszú a lista, igazából még rengeteg felsorolatlan helyre elutaznék. Ha azok megvoltak, akkor Magyarország értékeit járnám be (minden várat, nevezetességet), vennék egy nyaralót a bokodi tónál, Szentendrén, illetve a Börzsöny csúcsán:D

2017. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én nem költöznék el, szeretek Budapesten élni max. egy nagyobb kertes házat vennék.


Viszont utazni először biztos hogy Afrika országait járnám be, mindig is vonzott az a kontinens.:) Utána meg ha marad még pénz akkor a többi kontinenst is.

2017. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Világ körüli útra mennék. Mindenfelé vannak még olyan tájak, amiket szeretnék megnézni. De nem költöznék el. Maradnék abban a városban, ahol most élek.
2017. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ hogy mennyi az a pénz amivel már érdemes lenne mit kezdeni. Ha például csak egy 150-200 millió forintos főnyereményt nyernék, akkor legalább 150 milliót lekötök és a kamataiból már meg lehet éldegélni és mellette attól még ugyanúgy dolgoznék, csak jóval kénelmesebben élném az életem.

Persze időnként elutaznék külföldi nyaralásokra, leginkább Európa egyes részeire szeretnék elsősorban eljutni. Aztán ha kötözés akkor mindenképp egy olyan helyen vennék házat ami nyugodt környéken van, de azért közelben legye egy nagyobb város, és a családi háznál is nagy udvart kis kerti tavat illetve téli kertet, meg egy alagsori amolyan hobbi szobát építenék ahol lenne egy műhely, autót tudnék ott szerelgetni, lenne ott billiárd asztal is, egy kis magán kondi terem. Meg a legjobb lenne egy halastó közelében lenni ahol lenne lehetőség horgászatra. De ha esetleg milliárdokról lenne szó akkor mindenképp egy tengerparti házat vennék valahol Európába és ott élném az életem, vinném az egész családot, szüleimet, testvéreimet is beleértve és ott el élnénk. Persze ott is keresnék valami munkát vagy egy kisebb céget alapítanék leginkább turizmus terén csak hogy valamit csináljak is, meg ugye a pénzt hamar el lehet költeni így arra is gondolnék hogy valamibe befektetnék amiből időnként mindig csurog, csöppen valami. Meg persze ha 4-5 milliárdot nyernék forintba akkor 1 milliárdot azonnal lekötném úgy hogy a leendő unokáim kaphassák csak meg.

2017. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lakni itt maradnèk de utaznèk sokat:

Inonèzia

Izland

USA

Dánia

Dèl-Amerika

Ausztrália/ Új-Zèland


Ezeket választanám leginkább :)

2017. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azzonal es vegervenyesen elkoltoznek vagy valamelyik del kelet azsiai orszagba vagy del amerikaba
2017. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy sziget, ahová elmennék lakni. Magyarországról kicsekkolnék végleg.
2017. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sokat utazok majd, mindenfelé a Földön :)


A munkahelyem környékén veszek egy egyszerű, kertes házat és bejárok fizetés nélkül dolgozgatni egy ideig.

2017. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írnák egy listát és be járnám a legszebb helyeket! :) Biztos kimennék a usába is, az élet rövid éld úgy hogy legyen mire emlékezni. Velence, Róma, Párizs, new york. Sok csodálatos város, mindegyik egyedi. Ezek mindegyike életre szóló élményt tudna nyújtani bármelyik embernek. Hatalmas a világ, túl rövid az élet hogy az ember magyarországon élje le az egészet.
2017. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!