Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszédommal?

Mit tegyek a szomszédommal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettük észre, hogy a szomszédunk át dobálja a patkányokat a hátsó kertünkbe. Ezt onnan tudjuk, hogy a kutyánk mindig előre hozza. Nem vagyunk valami jó viszonyban már évek óta. Van egy patkányfogó kutyája is. A többi szomszéddal jól meg vagyunk tehát biztosan ő dobhatta át. Már arra is gondoltunk, hogy kihívjuk az ÁNTSZ-t.
2017. jún. 18. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
át kell menni el kell beszelgetni vele, esetleg egy nyakleves is belefer szerintem ha nagyon kemenykedik.
2017. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Akkor, ha gi doltatik rá hívjátok ki az ANTSZT....

De mehetsz a jegyzőhöz is.

2017. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt csinálom Határtetőn . Bérgyilkosra gondóltál már francba épp nem állok rendelközísre szünetet nagy szünetet tartok ! Kűldjél valaki másot ! :D
2017. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Ehh...na ez a durva. Mindig tudtam, hogy nagy istenbarma tud lenni az ember, de ez azért...

Sajnos mindenhol élnek ilyen közösségi életre képtelen ostoba gyagyások, akiket egyszerűen kiskorúsítani kellene, mert olyan szinten idióták, hogy veszélyesek magukra & többi emberre.

Az ilyen idióta emberrel teljesen fölösleges beszélni. Át kell menni, kiosztani pár csicskapofont neki, és közölni vele, hogy ha még egy patkányt meglátsz a portádon, akkor átmész, és szilánkosra töröd mindkét patkánydobálóját, plusz a tetemeket felgyömöszölöd neki oda, ahova sohasem süt be a nap, és hogy gondolkozzon el rajta, mert elfogyott a türelmed. Ha egy kicsit is fontos neki az a hitvány élete, abba fogja hagyni.

2017. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Áh pedig ez jó meló lett volna ! De egy-két év és kereshettek akkor már szerintem munka kész lészek hej !
2017. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd át őt is, hogy vissza tudja dobni.
2017. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!