Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha kint fociznak az utcán...

Ha kint fociznak az utcán akkor hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon szemtelenek lettek a ,,szomszéd" gyerekek,... vagyis a többségük még csak nem is itt lakik de csakis előttünk fociznak és rohadt idegesítő. Amikor az ember hazajön a munkából nem kellemes mindig azt hallgatni hogy kint eszi a kissebségi focicsapatot az utcán a fene. Hiába szólunk ki még a szomszéd gyerek anyja is adja alájuk a lovat. Ez esetben lehet valamit eszközölni ? Rendőrségre lehet fordulni ilyennel ?

2017. jún. 20. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívni lehet rendőrt, csak nem fognak kimenni. Ha esetleg mégis, akkor az mini irokézek ki fogják röhögni + téged is. Mit tud csinálni egy rendőr egy 6-8 éves gyerekkel? Semmit.
2017. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Fáj, hogy nem volt ilyen jó gyermekkorod?
2017. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

"-Jónapot kívánok! Szeretném bejelenteni hogy a szomszéd gyerekek labdáznak!"

????

2017. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ez volt. Kb egy hete láttam a házuk elött 2 rendőrt ahogy az egyik gyerekkel és apjával beszélnek valamit, azóta nem fociztak itt. Gondolom valaki szólt a rendőrőknek :)

Én is gondolkodtam rajta, de végülis engem inkább az zavart, hogy szó szerint az út közepén az alig 12 éveke, szülő nélkűl. Persze ha szólnék a szülőknek, még nekik állna feljebb :D

2017. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vicces miután 10 órát ledolgozol. De az utóbbi 2 kommentelőnek kívánom, hogy legyen benne részük. Érdekes amikor még én voltam fiatal gyerek, akkor anyámék még el is vertek ha zavartuk a szomszédot, vagy vissza magyaráztunk. Most meg, még a mi ***** anyjunkat komolyan mert pihenni szeretne az ember a saját házában.
2017. jún. 20. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Hívd fel őket, had röhögjenek rajtad egy jót a rendőrök.. :D

Fociznak az utcán a gyerekek és ez a problémája, édes istenem... :)

Hungary 2017.


Majd mesélj még kérlek.

2017. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom akkor úgy neveltek hogy mindig másoknak kell megfelelni, aztán mikor a többieknek nem ilyen a mentalitása hanem ők inkább jól szeretnék érezni magukat akkor megy a feljelentgetés.

10 óra meló után mi a baj vele? Én már harmadik nap 10 óra meló után hazamegyek és inkább internetezek és alszok. Egy játszótér és egy óvoda között lakok egy kicsi lakótelepi lyukban. Mindkét oldalról kapom a gyerekzsivajt. Mégse tudom elképzelni mi lehet benne az idegesítő. Bedobják az ablakot? Rongálják a kocsit véletlen vagy direkt? Mert ezeket megérteném. De más esetben csak azt tudom elképzelni hogyha ez abbamaradna akkor más indokot találnál amin felidegesítheted magad.

2017. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Lődd ki légpuskával a labdájukat. Probléma megoldva. Szívesen!
2017. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem hiszem el.

Ha a fiatalok részegen hangoskodnak, az a baj.

Ha hangosan hallgatják a zenét, az a baj.

Ha kint játszanak a szabadban és nem a gép előtt ülnek meg a telefont nyomkodják (ugye általában emiatt szokott mindenki pampogni) most már az is baj.

Most komolyan: mit szeretnétek a mai fiataloktól? Hogyan tudnának kielégítő viselkedést nyújtani, amibe nem köttök bele??

2017. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze igen viccesnek hangzik, hogy az embert zavarja. De az egyetlen hely ahol szeretné az ember, hogy nyugta legyen, az a saját otthona. Nem lenne baj, hogyha fociznának, de miért pont előttünk, miért nem maguk előtt ? Meg miért kell a falhoz rúgni a labdát, meg a kerítéshez, hergelni a kutyát. Nekem is volt gyerekkorom, de tiszteltük az idősebbeket. Számtalan lehetőségük lenne focizni máshol, sőt nem is kellene messzire menniük, csak az utca végére, de nem,... De nem, csak azért is előttünk,... 3 hete kb az egyik kislány meg ide hugyozott az ablak alá, szerintetek nekem erre szükségem van ? Vagy ha valaki ezt igényli, akkor költözzön már ide az Orkok közé, vagy vegye meg a házunkat, amúgy is eladó.
2017. jún. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!