Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság miért csak fociznak,...

Manapság miért csak fociznak, vagy kondiznak az emberek?

Figyelt kérdés

Nincs bajom egyikkel se, meg azzal sem ha valaki ezeket szereti csinálni, ebben leli örömét. De manapság szinte azt veszem észre hogy aki sportol annak a 90%-a ezt a kettőt csinálja! "Megyek kondiba" vagy "foci edzésre" a maradék 10% meg a többi sportág. Nagy része nem csak divatból csinálja ?

Régen valahogy egyedibbek voltak az emberek!

Volt birkózó srác, a másik volt a boxos, a harmadik a kézilabdás, és így tovább.

De manapság ha már megkérdek valakit mit sportol, és nem ezt a kettőt mondja már meglepődök!

Igaz, jobb mint ha otthon ülnének, nincs is bajom e 2 sporttal, csak fura hogy a legtöbben ezeket nyomják.



2017. jan. 14. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te is írtad. Divat. Ez a menő, felkapott, ezeket ismerik. Legalább mozognak. Szerencsére a környezetemben nem csak ezt a két sportot űzik.
2017. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert ezek viszonylag könnyen elérhetők. A focihoz elég egy labda, meg egy nagy tér és pár haver. A konditermek is egyre jobban reklámozzák magukat.


Én mondjuk otthon tornázok meg táncolok, bár a táncban most anyagi okokból szünetet tartok, de ez pár hónapon belül rendeződik és akkor folytatom.

2017. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen bicikliznék életforma szerűen, de egy komoly gép ami nem csuklik össze alattam ha erdőben ugratok pl, az 150 ezertől egészen az 1millió ft-al bezárólagosan elég durva árak, szóval felejtős.

Munkámból kifolyólag eleget dolgozok 12 óra két napban, a maradék kettőben meg kondiba járok, mert úgy vagyok vele hogy ha valamit csinálok annak látszata is legyen, mellesleg jobb erőnlétem is lesz, és az emberek se átlagosként kezelnek.


Mellette motorozok jó időben, amiben az örömömet lelem.

24F

2017. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ezek elég drága sportok szerintem!

Pl itt nálunk egy fociért elkérnek havi 6-10 ezret, + a ruhák ára. A kondi is minimum 8 ezer.

Míg egy más fajta sport, pl küzdősport ezer, max 4 ezer.

De nem szólok bele más életébe persze.

2017. jan. 14. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A foci mindig is "alap" sport volt, nem újdonság.


A kondi lett igazán felkapott, de ezzel meg semmi baj nincs. Régebben a kondi a "gyúrósok" terepe volt, manapság már elég szerteágazó mozgási lehetőségek vannak ott is, és általában vegyesen kondi és kardió sportok vannak együtt.

2017. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sport gyanánt el szoktam menni futni. Ez nem kerül pénzbe és ha van kedvem megyek ha nincs akkor meg maradok.
2017. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

küzdősport edzés havi 4 ezerből?

hol élsz te ember?

2017. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk így van!

Birkózás: 2-3 ezer forint.

Boksz: 2 ezer forint.

Judo: 2 ezer forint

Thai box: 4 ezer forint

Aikido: 4 ezer forint.


Ezek havi szintűek, és persze a legolcsóbbak. A többi tényleg drágább.

2017. jan. 14. 22:33
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
ja,ha te időutazó vagy a 90es évekből,akkor érthető hogy felétek ilyen árú edzések vannak:).Itt 2017ben 8ezer a legolcsóbb küzdősport edzés,de inkább 10-12e/hó.
2017. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, megtudhatnám, hogy a nálatok az mit jelent, hol van? Nekem a tánc havi 6000Ft-ot jelent, és olcsóbbat nem találtam olyan helyen, ahova el is tudok munka után jutni. Mondjuk ehhez képest egy focilabdát egyszer veszel meg és használod évekig.
2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!