Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mit lehet tenni a...

Szerintetek mit lehet tenni a játszótéren ordibáló fiatalok ellen?

Figyelt kérdés

Ahol lakom, tudni kell, hogy van a ház háta mögött egy hatalmas zárt rész, ahol van egy kondipark és játszótér.

Én tudom, hogy itt a nyár, de rettentően zavar, hogy 15-16 éves p*csök itt vergődnek egy doboz Hell-el. Brutális hangon hallgatják a zenét, amitől képtelenség aludni. Mindig ideverődik egy csapat, és itt verik magukat.

Dolgozni járok, kimondottan kialvatlan vagyok miattuk.

Hogyan lehetne fellépni hatásosan ellenük?

Volt már, hogy lementem szólni, de olyan is, amikor az ablakból kiabáltam ki.

Mit élveznek ezek ezen? Miért nem az apjuk ablaka alatt orditoznak?


2017. jún. 29. 21:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nyitott játszótér, soha nem zár be.

Na persze, majd azért felkelek hajnalban, mert más neveletlen kölyke itt vergődött. Aztán vissza se alszok, mert lassacskán kelhetek. Kac-kac!!

2017. jún. 29. 21:44
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Az tényleg abszurd, tegyük fel nincs légkondid, éjszakára jól magadra zársz mindent, hogy felmelegítsd a házat és megfulladj éjszaka, majd kelj fel hajnalban, hogy kinyisd.


Világíts a szemükbe lézerrel, az károsíthatja a látásukat.

2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

1.bömbölő gyereket levinni.

2.lemenni szalonnàt sütni.

3.szintén pàr szomszéddal lemenni és odakint retrobtancdalokat vagy gagyi lakodalmast énekelni.Vagy otthon felhangositani hangositani hasonlot hogy halljak.Ezektől àltalàban elmenekülnek.

2017. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Itt ahol lakom, panelek állnak, a panelek közé építettek egy játszóteret (homokozó, hinták, 3-4 féle mászóka, hordók) is a Kádár időben, én is sokszor gondolkoztam azon, hogy bírták ezt ki a lakók annak idején. Két "hordó" is állt földszinti lakások ablaka előtt, mikor pörögtél, szaladtál rajta nagy duhogással, nézhettél is be idegenek lakásába, ők meg néztek szembe veled :D Reggeltől sötétedésig ment a sikítozás, visítozás. Kb. 10 éve szüntették meg az egészet, csővázas játszó volt és nem épült helyette semmi új.


Élhetsz te panasszal az önkormányzat felé, jelentsd be.

2017. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Sajnállak, az érkezett válaszok nagy része miatt is.

Van vmi decibelérték aminél nem lehetnek hangosabbak.

Egy kis utánajárás és zsaru főleg este 10 után

2017. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Telepíts patkányokat, azoktól a 40 kilós kis páwa "húdeerősvagyok megy10darabhúzódzskodás" senkiházik beszarnak és elhúzzák a csíkot.

De kakiszag lesz utánuk :'(

2017. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó 5 válaszolónak, aranyosak vagytok, hogy megértitek a helyzetemet! Valamilyen szervhez biztos fogok fordulni, mert ez nem állapot!
2017. jún. 30. 07:16
 18/19 A kérdező kommentje:

Tegnap este eljutottam oda, hogy rendőrséget hívtam.

Tudni kell, hogy csendháborításra vonatkozóan nincs időpont már, hiába jöttek ezek a majmok a 10 órával.

Rendőrség kiért, igazoltatta őket, majd szépen elküldte mindet a sunyiba.

Remélem ez intő példa volt nekik, mert ha kell mindennap rendőrt hívok.

2017. júl. 7. 07:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Megoldódott vagy vannak újabb kamasz vendégek az ablakod alatt?
2022. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!