Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Biokill bolha ellen hatásos?...

Biokill bolha ellen hatásos? Baj ha érintkezik bőrrel? Takaróra, ágyra lehet fújni? Tapasztalatok? Sürgős! Többi lent

Figyelt kérdés

Fekete,két pici bolhát találtunk párommal,az ágyban mászott,pár napja költöztünk be a lakásba és az én lábaim piros pöttyösek,a páromnak nem...Sosem volt bolha sehol,ezaz első úgyhogy nem nagyon tudom mit is kellene tenni ellene...

Páromat nem csipkedi egy sem csak engem.



2017. máj. 25. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ágyneműt kimosod. Az ágyat kell lefújni ahol csak lehet, nedvesre.A falnál is körbe kell fújni a padló találkozásánál. Hamar megszárad és onnantól nem káros melegvérűekre.
2017. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon jó módszer lakásban mászkáló tenyésző bolha ellen és vegyszermentes és olcsó: Egy nagy lapos tálba víz,bele kis mosogatószer. A tál közepébe valami kis fényforrás lehet gyertya, vagy egy ledes kislámpa. Este kell kitenni .Reggelre a víz teli lesz döglött bolhával.


De a biokill is hatásos,minden rovart megöl,emberre nem veszélyes.

2017. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találok boltban Biokillt hiába kerestem...megjártam rengeteg boltot már...Valami más ami hatásos és van olyan a Biokill,lehet ágynemű re fújni stb...Vape,Chemotox,Raid vagy ezek nem hatásosak?Mert rengeteg boltban jártam de csak ezeket találtam sajnos
2017. máj. 27. 08:02
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
használod a netet most is ,elárulok egy titkot : vásárolni is lehet ám rajta!
2017. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ún. gazdaboltban nézd meg (vagy mezőgazdasági dolgokat árusítóban), én ott kaptam.
2017. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gazdaboltban vettem én is.

Rossman is hirdeti, a webáruházából is rendelhetsz.

De remélem azóta már sikerült beszerezni. Nálunk csak ez használt, pedig sokmindent kipróbáltunk.

2017. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rossmanban találtam egyetlen flakonnal,az úgy tűnik elég is volt,semmi jele azóta bogárnak.Köszönöm mindenkinek aki segített! :)
2017. jún. 2. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy egy hét múlva érdemes megismételni, mert csak a kifejlett bogarakat írtja ki.
2017. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

2 litert kifújtam 0,5 év alatt, ez 8 palack, hatása zéró!


Nálam ami bevált, vadászok rájuk, napi 1 órát.

2018. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ráfujtam ágyneműre is mikor bolháink voltak, és nem lett bőr irritációm
2019. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!