Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ez ellen?

Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Fiatal párocska költözött a szomszédunkba és éjjelente hangosan nyögdécselnek, és hétvégente megy a buli. Lett nekik szólva, de nekiállnak feljebb és a férjemmel mi minden nap korán reggel dolgozni megyünk és minket nagyon zavar, főleg most, hogy itt a nyár!
2017. jún. 17. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"és minket nagyon zavar, főleg most, hogy itt a nyár!"


Ezt nem értem, elmagyaráznád?!


Tél óta mi változott? :D

2017. jún. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1: Szerintem az, hogy nyitott ablaknál alszanak.
2017. jún. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégente ha késő estig tart a buli akkor hívhatod a rendőröket csend háborítás miatt.

A hangos nyögdécselést illetően meg szerintem kínos helyzetbe hozhatod őket egy olyan megszólalással hogy "amúgy halkabban is dughatnátok nincs kedvem örökké a nyögdécselést hallgatni" ha van szégyenérzetük akkor szerintem kínosan éreznék majd magukat az eset után és lehet halkabbra fognák. !lehet!

2017. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!