Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki nem állhatom a szomszédaim,...

Ki nem állhatom a szomszédaim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár házzal arrébb lakik egy család akik, azóta megkeserítik az életem mióta odaköltöztek.Az egész úgy kezdődött, hogy jövök haza a munkából , sétálok el a házuk előtt és az egyik lakó meg mintha egész idáig rám várt volna belém vállalt egy nagyot és bement.Igazából egy szót sem tudtam vele váltani, hogy miért tette, de gyorsan túltettem magam rajta, annyira akkor még nem is érdekelt.Pár napra rá , ugyan így munkából jöttem haza , a fél család kint volt az utcán(5-6-an), én meg próbáltam nem rájuk nézve elsétálni mellettük, de ők elém álltak és egy jó darabig nem engedtek el és próbálták eljátszani a "kemény fiút".Ekkor már nagyon megijedtem,ezért próbáltam másik útvonalról hazajönni, de ugyan úgy szembetalálkoztam velük.Többször is előfordult már, hogy amikor jöttem haza akkor az ott lévő gyerekek megdobáltak kővel vagy amit épp találtak a földön, de például olyan is volt, hogy amikor jöttem haza a boltból az egyik kisfiú próbálta ellopni a szatyromat.Ellopni nem, de széttépni sikerült neki.Mivel egyedülálló vagyok sok mindent nem tudok kezdeni velük, csak próbálom elfogadni, de nem nagyon megy.
2017. júl. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz!
2017. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress magad mellé pár napra egy szekrény méretű embert, aki megregulázza gondolom ezt a cigány családot.
2017. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet és nem is szabad elfogadni. Gondolom a szomszédjaid rézbőrüek, azokra jellemző ez a viselkedés. Nem különbek az állatoknál. Nem tudom érnél e valamit azzal ha feljelentenéd őket, max ejnyebejnye meg talán pénzbüntetés, amit soha nem fognak majd kifizetni. Utána még jól meg is vernek, mert nekik áll feljebb. Én keresnék valakit aki pénzért elveszi a kedvüket az okoskodástól. Nem feltétlenül gyilkosság útján, pár törött borda is megteszi
2017. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Cigányok mi ?Keress pár khhmmm...fajgyűlölő barátot magad mellé :D Csak annyit mondj,hogy egy egész horda roma kötekszik veled :D Onnantól tudni fogják a dolgukat !


Vagy nincs egy izmosabb félelmetes barátod,aki hazakísérne ?Vagy akárki ?

2017. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány/nő vagy? Hány éves?

Valóban, amit többen is tanácsoltak, 1-2 morcosabb emberkével odasétálni, akik megerősítenék bennük azt a tényt, hogy ha tovább cseszekednek, akkor bizony nehéz lesz törött állkapoccsal pörköltet enni, de még a nokedlit is kiszaggatni, törött ujjakkal..

2017. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarsz önvédelmet tanulni.



A z elektromos sokkolók az idegrendszer megtámadására vannak kifejlesztve. Ezek az energiát a test izmaiba küldik az agy által küldött frekvenciától eltérő frekvencián. Az agy által és az elektromos sokkoló által küldött impulzusok összeütköznek az idegi szinapszisok szintjén, ami egy komplex folyamat rendszer az izomcsoportok szintjén. A két energia összeütközése nagyon megnehezíti azt, hogy a támadó mozogjon és működjön. Ez irányvesztéshez és az egyensúly elvesztéséhez vezet, és a támadót egy passzív helyzetbe és zavart állapotba hozza néhány percre. Ennek ellenére az elektromos sokkolóknak nincs fontos hatásuk a szívre vagy egyéb szervekre.



Az elektromos sokkoló egy nem halálos elektromos készülék az önvédelemhez, ami nagyfeszültségű áramot használ a támadó megállítására. Az elektromos sokkoló elektródjaival való egyszerű érintés a támadó azonnali mozgásképtelenségéhez vezet. Akárhogyis, mivel az áram erőssége (amper) nagyon kicsi, a támadó nem fog komoly vagy végleges sebesüléseket szenvedni.


Akárhogyis, nem kell azon gondolkodnod, hogy hány másodpercig tartsd az elektromos sokkolót a támadón. Gondolkozz a következőképpen. Felejts el mindent, amit mostanáig olvastál a könyvekből vagy az internetről. Addig kell az elektromos sokkolót a támadón tartanod, amíg az leesik a lábáról, és te megszabadulhatsz és hívhatod a rendőrséget, függetlenül attól, hogy egy vagy hat másodpercről van-e szó.

2017. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, 54 éves nő vagyok, de sajnos ilyenekre nincs pénzem.
2017. júl. 10. 17:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. júl. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!