Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet megélni budapesten?

Hogy lehet megélni budapesten?

Figyelt kérdés

Én vidéki vagyok,igaz itt nagyon alacsonyak a bérek,én havi 90-et keresek most,bolti eladóként.

Tudom hogy nem enyit kellene kapnom,meg hogy pesten több a fizetés, de mégis kb mennyi egy eladónak?

Az albérlet árakat nézve,jelenlegi fizummal még az albérletet sem tudnám kifizetni.. Másoknak ez hogyan sikerül?

Illetve mire mennyit költötök egy hónapban? pl kaja,tisztálkódószerek, ruhák stb



2017. júl. 10. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A régi munkatársaim ketten-hárman kivettek egy kis lakást, és szétosztották a költségeit. Mekis fizetésből eléldegéltek egyik hónapról a másikra, meg néha egy-egy buli. Amikor haza mentek, a szülők megpakolták őket kajával, azzal húzták ki, amíg csak lehetett.


Amúgy a bolti eladói állások Bp-n sem fizetnek valami fényesen. Ha nincs más szakképesítésed, lehet, hogy egy üzemben is jobban fizetnek, mint egy ABC-ben. Esetleg a két legjobban fizető bolthálózathoz lenne érdemes pályázni, az egyiknél 6 órában többet keresnek, mint egy kezdő tanár.

2017. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!