Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki Budapesten ilyen nettó...

Aki Budapesten ilyen nettó 110 ezret keres (rengeteg helyen ennyit adnak, mielőtt jönn a sok okos hogy tud megélni?

Figyelt kérdés

ha nem vágtak a feneke alá tehermentes lakást akkor hogy tud megélni?


szobabérlést se tud ebből nagyon kifizetni mert egyszerűen nem marad elég pénz megélni a maradékból.


nyomorognak ezek az emberek?


szobatársakkal nyomorognak?


2017. jún. 16. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Hárman, négyen bérelnek lakást.


Ki lehet fogni jókat. Én 30+rezsi egy harmadáért béreltem szobát BP belvárosában az elmúlt két évben.

2017. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
Bizony!
2017. jún. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom miért lett itt mostanában alap hogy teljes lakást kell bérelni és drága ételeket kell enni, meg sok rendezvényen részt kell venni.


Amikor én éltem kevésből, akkor nekem valamiért egyértelmű volt, hogy addig nyújtózkodok, amíg a takaróm ér: sokadmagammal laktam albérletben, csak olcsó vagy ingyenes rendezvényekre jártam, magamra főztem olcsó alapanyagokból, kínai boltokból öltözködtem... stb.


Nem nyomorogtam egyáltalán, nem éheztem, nem fáztam, de oda kellett figyelni, hogy mire költök.

2017. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
A Fidesz amúgy is visszahozta nekünk a kommunista fílinget, csak azt szeretné, ha vidáman, kommunákban élnének a félázsiai magyarok. 35m2, az bőven elég 5 felnőtt, dolgozó! férfinak is akár.
2017. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Ha az ellenzék lenne még ennyit sem kapnál !

Konstans megszorítások, áremelések voltak,


Meglehet élni 110-ből is. Van ma már olcsó, de jó minőségű kínai ruha, amin nem látszik hogy az. Ételeket alapanyagokból megcsinálni a 10-éből kijön. Szobát bérelhetsz 30-ból és akkor vígan megélsz. Nem kell mekizni járni minden nap és jól meg lehet lenni.

2017. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Ételeket alapanyagokból megcsinálni a 10-éből kijön"


heti 2500 huf?


1 kg csirkemell, 2 kg banán, 1 kg kenyér, ennyi jön ki ennyi pénzből.


Mégis mit eszel heti 2500 forintból?

2017. jún. 16. 07:23
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Például nem eszel csirkemellet és banánt, hanem beéred kevésbé drága ételekkel és gyümölcsökkel.
2017. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Ja és aranyos hogy megkérdezed hogyan lehet megélni kevésből, 3-as elmondja hogyan tudott megélni kevésből, erre te leanalfabétázod. Kissé vissza kéne venni az arcból, nem gonolod?
2017. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja értem, akkor gondolom krumplis tésztán kéne élni.


Ázsiában vagyunk?


A 3as nem tudta értelmezni amit írtam, szó sem volt teljes lakásbérlésről, eleve arról szólt a kérdés hogy szobát se lehet fenntartani alacsony bérből.

2017. jún. 16. 07:42
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

,,Nem tudom miért lett itt mostanában alap hogy teljes lakást kell bérelni és drága ételeket kell enni, meg sok rendezvényen részt kell venni."


Ez nem mostanában lett divat, már jó ideje jelen van az oldalon, csak akkor nem találkoztál még ilyennel. Jó pár külföldre költözős kérdésnél is ugyanezek voltak, drága kaját kell venni, koncetre kell járni hetente, 3 szobás családiházat kell bérelni, ha jönnek látogatóba, stb, és emiatt az ember el se induljon, ha nincs 1,5-2 millió forintja.

2017. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!