Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ennyire unalmas helyen lakok?...

Ennyire unalmas helyen lakok? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Régen voltak haverok barátok, de aztán ballagás után a nagy rész eltűnt, vagy más városba költözött v külföldre, én pedig itt szakmázok, még 1 évem maradt. Pest, Debrecen, több nagy városba át szoktam járni mert csomó ismerősöm van akik hívnak és bulizunk. De itt Miskolcon egyszerűen egy árva lélek sincs akivel heti szinten le lehetne menni dumalgatni, inni vagy valami... Valami tanács? Egyszerűen megöl itt az unalom, de úgy érzem program sincs sok minden ebbe a városba. 19/F

2017. júl. 15. 17:10
1 2
 11/14 Szolovjov ***** válasza:
76%
Miskolc jó hely, mert ott a repülőtér. Iratkozz be vitorlázó repülni. A világ legszebb sportja. És ott van társasági élet is. Amúgy falun nagyon jó élni, egyáltalán nem unalmas mint azt több kommentelő írja. És ha fizetnének sem mennék városba, már a közlekedési lámpák is idegesítenek, mikor mindegyiknél pirosat kapok. Fújj.
2017. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Jó hely Miskolc alapvetően, de amiről te írsz az b@--romság. Ami a te bajod és a környezetedé az a változás, hidd el én falun lakom, de a mi időnkben mi jól szórakoztunk kint város, ivás és ilyesmi nélkül. De ami tényleges oka a változásnak, ez ilyen múlik az idő, az emberek változnak másfele érdeklődnek. Mindenki megtalálja a maga helyét, és vagy keresi. A várossal nincs baj , a fek-ákon kívül, de szerintem attól hétvégenként kurv-@ jó a hangulat. Bárcsak ott lakhatnék :D
2017. júl. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Pesthez és Debrecenhez képest unalmas, de hidd el, számtalan más városhoz képest, egyáltalán nem. A falvakról már nem is beszélve.
2017. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere le Siófokra, amikor még nincs nyári szezon. Rájössz hamar, hogy nem is olyan unalmas Miskolc. 22/F
2020. jan. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!