Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás?

Csendháborítás?

Figyelt kérdés
panel lakásban a 7. emeleten lakok és a földszinten szerintem lakásfelújítás történik már több mint 2 hete. általában esti műszakban dolgozom ezért sokszor csak hajnalban tudok lefeküdni aludni, viszont miattuk nem tudok tartósabban aludni mert lefekszem 4 órakkor és 9-10kor már zajolnak, gyakran még előtte is, múlthéten például vasárnap is ment a fúrás kalapácsolás. 2 hete nem tudok 5-6 óránál többet aludni egyik nap sem, ami eléggé visszaüt fáradtság formájában. Mielőtt csendre inteném őket valaki világosítson már fel hogy jogosan tenném-e illetve amennyiben nem veszik figyelembe elvárásaimat feljelenthetem-e őket? (szombat van 9óra és már kalapálnak , egész héten erre vártam hogy pihenhessek hétvégén és már megint nem tudok)
2017. júl. 22. 09:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. júl. 22. 10:29
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

8: Te csak ne érezzél semmit xd


Én is elhúztam pár napra a csíkot, pont akkor , olyan helyre megnézném az arcodat, meg az irigység szagodat megszimatolnám.

Már megint ilyen buta f a sz ok válaszolgatnak ide, agyamat dobom el. xd

2017. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Az ejszakai muszakkal te logsz ki a sorbol, nem a felujjitok.

Mellesleg nem ertem, 6 emelet van koztetek es nem tudsz aludni, mifele erzekszerveid vannak? En 4 emeletesbe lakom, es hamarosan meg fog szunni a tavfutes es melegviz, igy mindenki aki eddig nem rakatott sajat kozpontit epp felujjitas alatt van, hetek ota minden epuletben zenelnek az utvefurok. Mult heten az alattunk lakok csinaltak, es a 2.5 es 1 eves gyerekeim ebren ra se bagoztak, sot neha meg fel se kelnek.

2017. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Füldugo nem játszik??én már rég azzal aludnéi vagy mp4-el
2017. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Panel elad, kertes ház vesz... probléma megoldva. Plane hogy a panel mar lassan többet er...
2017. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

12: a csöveken elég keményen utazik a hang. Amúgy imádom ezt a lakást, nem akarok tőle megválni mert gyönyörű kilátásom van, közel van minden és itt laknak a barátaim is.


6, és a többi részecskefizikus: nem tanácsokat kértem meg okoskodásokat csak egy kérdést tettem fel, 80 iq-val inkább képzezzétek magatok mintsem kéretlen tanácsokkal rontanátok a világ színvonalát. kys

2017. júl. 23. 01:33
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

IGen, és? Most mindenki üljön kussban NAPPAL, mert te éjszaka dolgozol?

ÉS?!


Röhejes vagy, komolyan. Hétköznap szíve-joga napközben felújítást végezni. Hétvégén szombaton pedig a házirend szabja meg.

2017. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16: anyád biztos büszke lehet rád amiért ekkora nímand szardarab lettél komolyan mondom. Nem hétköznapokról van szó (írtam is hogy hétvégén se tudok pihenni és a hangsúly ezen van!) csak te is a 80iq-s hadsereget erősíted és pofázol anélkül hogy bármit is elolvasnál vagy megpróbálnál agyilag felfogni. Egyébként ma reggel 8kor is elkezdte szétbaszni a házat, lementem és megkértem értelmes ember módjára (veled ellentétben), hogy halassza későbbre és képzeld megértette és tiszteletben tartotta a kérésemet.
2017. júl. 23. 16:51
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember nem dolgozik éjjel, hanem alszik.
2017. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jol van 19-es, akkor este 8 utan megkerunk minden orvost hogy hagyja a betegeket szenvedni, mert nekik pihenni kell.

Meg a tuzoltokat, mentosoket, sot szerintem a szorakozohelyeket is be kell zarni, mert normalis felszolgalo inkabb pihen este.

2017. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!