Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felettem lévő eláztatott. Mit...

Felettem lévő eláztatott. Mit gondoljak erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés

Felettem egy házaspár lakik, kb 45-50 körüli férfi, és felesége. Pár napja elég durván beázott a szobám, felmentem szólni nekik. Segítőkészek voltak, mivel mondták, hogy akkor addig nem használnak vizet, amíg ki nem derül a probléma. Másnap jött is a szerelő, megoldotta a dolgot. Mivel én albérletben lakom itt, ezért nekem anyagi kárt nem okoztak. Majd estefelé a férfi becsengetett hozzám, hogy elvileg megcsinálta a szerelő amit kellett neki, de ha mégis újra vizesedne a plafon, menjek fel, és egy kávé kíséretében megvárjuk, hogy hol a probléma, és újra kihívja a szerelőt. Hirtelen nem gondoltam semmi rosszra vagy célzásra, de most magamban eltűnődtem, hogy ez jelent valamit vagy csak beleképzelem, vagy most ez mi...? Nem hinném, hogy nekem vele való kávézás közben kellene bármire is várnom, az ő kádja vagy csapja ereszt, az ő feladata ezt megoldani. Egyébként nemrég költöztek ide, nem is találkoztunk még, lehet csak kedves akart lenni?

Mit gondoltok?


2017. júl. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán segítőkészek, örülj neki, hogy ilyenek.
2017. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így leírva nekem az jön le, hogy csak normális akart lenni. Hogy milyen hangsúllyal mondta, mit lehetett érezni közben, az így nem jön át.
2017. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Egyébként az unokák itt vannak, nem is olyan rendesek mert hajnaltól késő estig üvöltenek és futkoznak, és szerintem üveggolyóval dobálóznak, pontosan nem tudom, de a hangok olyannak tűnnek.
2017. júl. 22. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, igen, nehéz a hangsúlyt vissza adni, de pont ezért nem tudom eldönteni, mert nem volt egyértelmű, hogy simán kedves e.
2017. júl. 22. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán korrekt akart lenni. A kérdés címét olvasva azt hittem hogy beszóltak, úgy írtad le. Ne aggódj szerintem csak rendes simán a férfi.
2017. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!