Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszed gyerek (papiron...

Ha a szomszed gyerek (papiron mar felnott) nem koszon nekem akkor az elfogadhato szerinted ha en se koszonok neki soha tobbet?

Figyelt kérdés
koszonok neki hangosan erre ramnez es elforditja a fejet, hat menjen az ilyen paraszt a jo edes.....oda, igazabol en mar megfogadtam hogy soha tobbe nem koszonok neki csak azert irok ki kerdest hogy nektek mi a velemenyetek errol.

2017. júl. 25. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne köszönj.
2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Uristen, hát ezt jól tetted hogy kiírtad, igazából elég húzós kérdés. Nem is tudom, elég bunkó a srác, lehet felkéne hívni a figyelmét az illemre.. Örülhetne hogy te jó ember vagy, és megadod a tiszteletet, de semmibe vesz.. Mekkora paraszt.


Csak viccelek, ekkora felesleges, energiapazarlós és egyszerű kérdést még nem olvastam, ezek után elmennék megnézetni magam nem vagyok -e autista a helyedben.

2017. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én se köszönök a szomszédoknak. Azért mert szomszédom minek köszönni? Milyen balga dolog ez? :D Annak a szomszédomnak köszönök akit ismerek. Pont. Nem ő a tahó p@raszt, te vagy maradi.
2017. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen h.lye kérdést. Minek köszöngetsz neki egyáltalán? Attól, hogy szomszéd még nem jelenti azt, hogy köszöngetni kell. Utálom az ilyet, nálunk is a városrészen vannak olyanok, akik ha sétálunk, akkor ránk köszönnek, pedig soha nem láttak, a barátom meg amúgy is 200 km-re lakik innen, minek köszönni egy vadidegennek?
2017. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
En se koszonok annak a szomszednak, akinek meg a nevet se tudom, se annak, aki belerugott a kutyamba direkt. Minek? Nem ismerem/ nem tartok igenyt beszelgetesre/lisztre/afenetudjamire. Idegen. Csak mellettem lakik. Az utcan se koszonok mindenfele embernek, csak azert, mert eppen meglattam.
2017. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha vadidegen lenne en se koszontem volna de nem azok, az anyjaek pl koszonek van hogy nem erkezek koszoni se mar koszon az anyja.
2017. júl. 25. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Az az anyja. Mi köze a gyereknek az anyja ismerőseihez?
2017. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én depresszióba esnék ilyen szürnyű eset után. Készülj a trauma utáni flashbackekre 40 éven keresztül.
2017. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:
Ha egyszer nem fogadja, nem viszonozza akkor nincs értelme köszöngetni neki.
2017. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!