Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig elfogadható,...

Hány éves korig elfogadható, ha egy kisgyerek az utcán pisil?

Figyelt kérdés
Szerintem 4-5 éves korig simán pisilhet,utána már csak,ha nagyon-nagyon kell és tényleg semmi más nincs.Szerintetek?

2017. júl. 13. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Ameddig pelenka van rajta.
2017. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez fölötti, szóval a hat éves gyerekemtől már én is elvárnám, hogy kibírja, amíg elérünk a legközelebbi helyre. Iskolába is akkor megy, és ott nem minden tanítónő engedi ki őket. Szóval jó, ha addigra rákészül erre a gyerek.
2017. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Onnantol, hogy szobatiszta.

De eszement, hogy minden egyes nap valaki felteszi az utcanpisiles kerdest.....nem egyszerubb keresobe beirni a kulcsszavakat??

2017. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Amíg pelenka van rajta!
2017. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha pelenkába pisil utcán, az elfogadható. Nem Kínában vagy Indiában vagyunk. 4-5 évestől akkor elfogadható, hogy utcán pelenkába pisil, amennyiben beteg. Utcán sz@rni sem elfogadható. Én felszedetném a gyerek anyjával ugyanúgy, mint a kutyasz@rt a gazdával.
2017. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Mármint egészséges 4-5 éves nem hord pelenkát már.
2017. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Arra kell törekedni, zogy minnél előbb hozzászokjon a legközelebbi helyig ahol wc van. De a szobatisztaság elején simán előfordulhat, hogy a játszótérről nem érne haza a picgyerek.
2017. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Most eszembe jutott, hogy: "„Faluhelyen nincs árnyékszék, szanaszéjjel sz*rik a nép.”. A kocsmában is van WC, úgyhogy még egy részeg embertől sem elfogadható, hogy az utcán végezze a dolgát. A köpet, a takony és a vizelet fertőzőforrás. Ezt nem az utcán kell elvégezni. Lakott területen mindenképpen zavaró a terjengő vizeletszeg. De ha óvodáscsoporttal vagy osztállyal megy kirándulni, akkor is keresnek egy nyilvános WC-t, ahol 100-150 Ft körül van a használati díj. Én azt mondom, ennyit megér, hogy ebből a szempontból illemtudó legyen a gyerek. Ráadásul enni és dohányozni sem illik az utcán.
2017. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Semeddig.
2017. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Már bocs...de, ha kint vagyunk a jatszótéren, ahonnan kb. 20 perc az út haza és a környéken sehol nincs wc, akkor mi van? Én kiviszem a jatszón kívüli susnyáshoz pisilni az 5 évesem. Természetesen törekszünk arra, hogy szükség esetén eljussunk wc-ig, de nem mindig sikerül.

Ezen kívül van néhány okádék állapotú nyilvános wc, ahol egyrészt nem férünk el úgy, hogy tartsam és ne érjen semmihez.

Értem én, hogy ti szuperanyák vagytok szupergyerekkel, hogy mindig meg tudjátok oldani, de egy egyszerű földi halandónak ez nem mindig megy. Amúgy szerintem az iskolakezdés a vízválasztó, ovis nagycsoport pedig erősen ajánlott.

2017. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!