Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható 1...

Szerintetek az elfogadható 1 és 3 éves gyerek mellett, hogy az apuka minden évben 3-4 napot nyaral a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mert neki erre szüksége van..3-4 nap a családja nélkül...van itt más anyuka is, aki magára marad minden nyáron? A férjem egyébként minden támogatást megkap, tényleg csak arra kérem meg amire muszáj tehát szó sincs arról hogy igás lovat akarnék belőle csinálni..
2016. júl. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne férne bele?

Nem nyárra maradsz egyedül, hanem 3-4 napra, nem a világ vége.

2016. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem függ össze azzal, hogy mekkorák a gyerekek, vagy vannak-e egyáltalán. Kinél hogy szokás. Mi nem járunk külön nyaralni, sőt szórakozni sem, de ha nálatok ez a gyerekek születése előtt is szokás volt, akkor nem értem most miért probléma.
2016. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
50%
Mind a ketten járunk külön, néha kell kis nyugalom, gyerekmentesen.
2016. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha váltakozva csinálnánk akkor belefér.Visszajön és én megyek nyaralni különben pi..án rúgnám.
2016. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%

Mivel vállaltál vele 2 gyereket, elfogadhatónak tartottad, mert nyilván nem 3 éve lett ilyen.


Az én párom nem jár el. De, ha úgy jövünk össze, hogy eljárkál, akkor vagy elfogadom vagy szóvá teszem és kompromisszumot kötünk.

2016. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Te is kérj 3-4 család nélküli napot.
2016. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem elfogadható.

Akinek családja van, az már sose lehet a barátaival?

Ráadásul nem is egy hétre megy, csak 3-4 napra. Szerintem ez teljesen elfogadható.

Nehogy már 3 nap kibírhatatlan legyen számodra a férjed nélkül. Mi az, hogy magadra maradsz???? Ennyi időre akár munka miatt utazik a férjem, és én magam is.

2016. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

persze, nem egész nyárra, de 3-4 napra is engem megvisel hogy magamra maradok (most épp 34 hetes terhesen egyébként), és én azért nem kérek magamnak 3-4 napot, mert nem bírnám itthon hagyni a gyerekeket, meg a férjemet, mert nekem nélküle nem nyaralás..

természetesen nem váló ok ez nálam, még csak vita tárgyát sem szokta képezni, igen, tudtam hogy ilyen mielőtt feleségül mentem hozzá. de azért belül bánt, mert gondoltam majd ha gyerekek lesznek "kinő" ebből, és azért írtam kérdést, mert gondoltam ha más is "így jár" akkor könnyebb megemésztenem...

2016. júl. 29. 18:29
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez teljesen rendben van,nálatok inkább az lehet a probléma,hogy te viszont mindent magadra vállalsz és már annyira túlterhelve érzed magad,hogy rosszul esik,hogy ő még e mellett is nyaralni akar.

Szerintem pont,hogy jobban meg kéne osztani egymás között a "munkát" és te is nyugodtan menj el pár napra nyaralni barátnőkkel,nincs ezzel semmi probléma.

2016. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk nem értem, hogy ha eleve olyan xar a kapcsolatotok, hogy ezt nem lehet vele megbeszelni, akkor minek a harmadik gyerek?
2016. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!