Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Norvégiában vagy/illetv...

Milyen Norvégiában vagy/illetve Svédországban élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A (4 tagu,2 felnott + 2 altalanos iskolas gyerek) családommal azon gondolkodunk hogy külföldre költöznék. Sok jót hallottunk Svédországról és Norvégiáról. Milyen nehéz beilleszkedni? Lehet-e hamar munkát találni? Igaz az hogy ott sokkal nagyobbak a fizetések? Az emberek ténleg nyitottabbak és boldogabbak ott? Nemtudok se svédül se norvégul viszont angolul elég jól.

2017. júl. 27. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

A norvég nyelv borzalmas, nehéz tanulni, nekem egy ismerősöm van ott, de neki jó a nyelvérzéke, könnyen tanul.

Májusban még havat kell lapátolni, hidegek a nyarak, a fizetések jók, albérlet, lakás horror drága, nem egyszerű az sem.

2017. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Norvégiában kb mindenki beszél angolul, nagyon jó és nyugodt, boldog életet élnek, könnyű munkát találni. Ha normális vagy, másodpercek alatt beilleszkedsz, bár csendes egy nép. Munkák nagyjából nem kényelmesen, hanem nagyon jól meg élsz.


Menj csak. Amint lesz lehetőségem, megyek utánad. Svédekről keveset tudok, de skandinávok eléggé tudják, hogyan is érdemes élni föld többi részéhez képest átlagosítva.

2017. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nezz ra az egy Kicsit Mindenhol youtube csatornara, hatha segit :)
2017. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. júl. 29. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Én a helyedbe Norvégiát választanám. Szerintem Svédországnak hosszú távon annyi. Bár kinek mi a jó...
2017. aug. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Svédország vagy Izland. Mi Norvégiát választottuk, de nagy csalódás..
2017. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!