Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem lehet aludni a sziget...

Nem lehet aludni a sziget fesztiváltól meddig vannak a koncertek?

Figyelt kérdés
Angyalföldön lakunk és nem lehet aludni, most éppen Wiz khalifát hallgattunk, ami nem volt olyan rossz, de most megy valami más...amitől már tényleg nem lehet aludni, a gyerekek fáradtak de folyamaosan: ez az erős basszus hallatszik..pedig csak most kezdődött az egész...milesz akor még keddig? bele sem merünk gondolni

2017. aug. 11. 00:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
tanya a megoldás mivel zaj nélkül az emberek megőrülnek, zenei stílusról meg kár vitatkozni mivel hangosan mindegyik csak zaj
2017. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig megrendezik ezt az igénytelen fatságot...miért nem a sivatagba szervezik...
2017. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért többek között, mert Magyarországon még nincs sivatag.
2017. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

# 13


Örülök, hogy ezt tudod, de én távolabbra gondoltam...

Viszont szeméttelep az van s illene is oda ez az "igényesség";)

2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
voltál már valaha a Szigeten? ha igen, mi nem tetszett, ami miatt ez a véleményed? ha nem, akkor tudod-e, hogy úgy véleményezni valamit, hogy nem ismered/sosem láttad/vetted igénybe a szolgáltatást, nem vall nagy okosságra? el kéne fogadni, hogy nem mindenki egyforma és nem mindenkinek ugyanaz az értékrendje és az ízlése. a fesztivál véget ért, a kérdező már biztos nyugodtan álomra tudja hajtani a fejét, kibírta, a gazdaságnak pedig jelentős bevétele származott a fesztiválból, amit a kint lévő "szemetek" mertek elkölteni itthon többek között taxizásra, sarki kisboltban, magyar képzőművészek portékáira, tömegközlekedésre, Airbnb-re.
2017. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 15


Megkóstolva szól véleményt az ember az ételről;)

Bathatod azt a bevételt, abból sem változik semmi, amin változtatni kellene, de pár csókos zsebe az hízik tovább...röviden.

2017. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nemrég találtam. Talán az ilyen megoldások segíthetnek az objektív megítélésben: www.robserver.eu
2017. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legyen sziget, persze. Had bulizzanak a külföldiek, biztos jó valakinek. De, valahogy én kissé szemétségnek érzem, ha valaki a profit miatt, nagyívben lesz*arja, hogy hány százember embert szivat emiatt. Biztos lehetne olyan helyet találni, ahol nem zavarnak senkit. Na mindegy, engem már nem érdekel, kiköltöztem Pest mellé egy igen barátságos és kellemesen csendes helyre.
2017. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!