Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A magyarokat lenézik külföldön?

A magyarokat lenézik külföldön?

Figyelt kérdés

Akik éltek már külföldön - főleg itt Euròpában - tapasztalták már, hogy lenézik őket az adott ország polgárai, mert külföldiek, vagy mert pont magyarok?

Nyilván egy külföldinek duplán kell bizonyìtani, ha külföldön dolgozik/él a minrennapi életben is...



2017. aug. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Minden kelet-europait leneznek csak van aki nem akarja elismerni.
2017. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Sokáig dolgoztam kint és tényleg elég sok magyar úgy megy ki, hogy akkor ő már ott mindjárt kiskirály lesz.

Német munkatársaim velem is előítéletesek voltak, de aztán megismertek és látták, hogy elvégzem a munkát megfelelően. Többször hallottam még olyan véleményt, miszerint a magyarok erősen hímsoviniszták, beszólogatnak a női kollégáknak, vagy nem figyelnek/hallgatnak rájuk.

Ezen meglepődtem, de aztán én is tapasztaltam, elég rossz érzés volt, mivel én meg az ismerősi köröm nem ilyen.

2017. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt Angliában ha nem kérdeznek rá akkor fogalmuk sincs, hogy magyar vagyok. Legtöbbször lengyelnek, vagy szlováknak néznek. Legtöbben azt se tudják, hogy hol van Magyarország.

Azért mert magyar vagyok nem néznek le. De sok helyen alapjáratban lenéznek mindenkit aki nem angol.

2017. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem :)

Szo szerinti tapasztalat

2017. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nagy „befogadó” svédek! : kollégám magas, fehérbőrű, kékszemű, vezető beosztású, diplomás mérnök – és arra panaszkodott, hogy bizony tartották tőle a 2 lépés távolságot!
2017. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Úgy általában, nem tudom. Engem nem néztek le, persze, próbálták volna meg!


Aki ismeri a magyarságának az értékét, azt NEM lehet lenézni, kivívja magának a megbecsülést. Mindig tud olyat mondani, amivel szemléltetni tudja, ha finoman is, hogy mennyivel értékesebbek vagyunk más nemzeteknél.

Kb. minden "adott országnak" van köszönnivalója a magyaroknak.

2017. aug. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Le bizony, főleg a többi magyar, velem az élen. Olvasd el a felettem görcsölő szart, megérted miért, de ha mégsem: lopni szerettek, fizetni meg még elismert szerződésteljesítés esetén sem. Idegesítő a végtelen magyar kisstílűség, a panaszkodó dögunalom, a suttyó kivagyiság sajátságos elegye az otromba szűkagyú érdektelen hőzöngéssel, illetve az állandó látszatkényszer szánalmas moralizáló próbálkozásai a mindent átitató elemi gyávaság állandó savanyú húgyszagában. Nem mindenkivel van ez így persze, csak úgy a magyarok 95%-ával, de a maradékért továbbra is kár árnyalgatni. Visszafogott kollaterális kár csupán.
2021. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Ti hozzátok a szégyent minden nemzetre, eleve azzal, hogy rájuk telepedtek, és kihasználjátok azokat, akik befogadtak.

2021. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szégyen, meg rátelepedés? Te magad sem tudod miről beszélsz, meg ki az a "ti"? A magyarok általában? Vagy csak a külföldön élők? Megértetted amit írtam fentebb? Kiválóan demonstrálod éppen azt, amit leírtam a magyar "kultúráról" általában.
2021. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!