Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normális az, ha a...

Mennyire normális az, ha a lakótársamnál folyamatosan van valaki, aki nekem speciel útban van?

Figyelt kérdés

Hol ez, hol az van nála. Külön szobánk van, abból is ő kapta a nagyobbat, mivel mondta, hogy néha meglátogatják őt az ismerősei. De soha nem a szobájában vannak, hanem a konyhában. 1 teát nem lehet megcsinálni, nemhogy főzni, mind kerülgetni kell az ismerőseit.

Elhiszem, hogy egyetem alatt nincs magánélet szinte, viszont a legdúrvább az, amikor ő nincs itt, de a srác kinn cigizik és ül a konyhában...


2017. jan. 9. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom egyébként én is úgy szoktam meg, hogy a konyhában vannak az ismerősök :D + ott megy a beszélgetés stb...hát de szerintem megbeszélheted vele ezt.
2017. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj közéjük, majd észreveszik magukat.
2017. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, beszéld meg vele, hogy nem örülsz, hogy egy idegen egyedül van a cuccaiddal. Ha pedig ő is ott van és zavarnak a konyhába kérd meg, hogy szeretnél főzni, légyszíves fáradjanak be a szobába.
2017. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban közéjük ülni és a cigifüstöt szívni. Nem is azon akadtam ki, hogy jönnek hozzá ismerősök, mert néha hozzám is jönnek, az én szobám pexdig feleannyi, mint az övé és nem zavarnak senkit. Mrg se fordult volna a fejemben, hogy a konyhában fogadjam őket, és mást zavarjak vele 😂
2017. jan. 9. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is szívesen ülök ki az ismerőseimmel a konyhába. Én is fizetek a lakásért, nem csak a lakótársaim így had engedhessem már meg magamnak, hogy a vendégeim vendégül lássam. DE..nem úgy, hogy mást zavarjak vele. Remélem az én lakótársaim ha esetleg útban vagyunk és magunktól nem érzékelnénk, szólnak. Volt már, hogy egyedül ültem a konyhában olvasgattam újságot..stb valamiért ott ragadtam le és a lakótársam meg csak ott ácsorgott és vagy 10 perc múlva szólalt meg, hogy több hely kellene neki, mert sok edényt akar használni. Mondtam, hogy jajj persze és bementem a szobába. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ha meg barátokkal vagyok főleg elfelejtem néha, hogy bakker mekkora hangerővel vagyunk. Ez nem rossz szándék vagy bunkóság...Figyelmetlenség és ha már ilyen vagyok, de szólnak mindig elnézést kérek.
2017. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
38%

És most, hogy ezt idehisztizted jobb lett?

Van szád, szólj neki, beszéld meg vele.

2017. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgod van a konyhában, hát csináld!

Ha teát, akkor teát, ha paprikás krumplit, akkor azt.

Ha zavarja őket, majd bemennek.

A cigarettázás az más tészta, arról a tulajjal kell beszélned, hogy a lakásban bárhol is engedélyezve van e dohányzás.

Ha ő anno azt mondta, hogy a konyhában lehet, akkor nem tehetsz ellene semmit.

2017. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Én más albérletet keresnék, kultűrember nem dohanyzik lakásban, ez olyan putri kategória, jó hogy nem odahugyozik a konyhaban a padlóra...
2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem, ezenkívül nincs probléma vele, viszont azért költöztem össze vele, mert gondoltam orvosira jár, nem abból fog állni minden napja, hogy bulizik, cigizik, pasizik. De igen.

Az meg, hogy ő is fizeti a lakbért, akkor mi van, 1-2 hétig itt ülnek nála a vendégek, és annyo fizet,mint én, aki heti 4 napot van itt...

2017. jan. 9. 17:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, volt rá alkalom, hogy célozgattam rá, de a 10.alkalommal már én érzem szarul magam, hogy mind szólok és semmi
2017. jan. 9. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!