Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, hogyha utálnak a...

Mit tegyek, hogyha utálnak a szomszédaim? Ti lebuktatnátok őket?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a szüleimnél lakom. Van egy idióta szomszédházaspár, velük lakik a fiúk és a neje is.

Úgy van, hogy az udvaron bármit beszélünk áthallatszik. Hiába van tuja, kerítés, minden nesz átmegy. Ráadásul az emeletükről pont telibe kukkolnak az udvarunkba. Kihallgatja és utána pletykálkodik. Azzal is baja van, hogy le szoktam járni a fa alá körtét szedni (sajátunk), vagy játszok a macskáimmal. Meg lek.rváz, mert egy fiú hazahozott a suliból... Meg a szüleim, főleg apa az mérgelődős fajta, elég sok a veszekedés.

Ez a nő kiforgatja, és úgy állít be, mintha a szüleim nyakán élősködnék. Pedig dolgozom és egyetemre is járok. Mindenféle hazugsággal végig pletykálta az utcát.

Ők meg fiastúl duhajkodnak, bazzmegoznak esténként az nem baj.


A fiúk, Tinderen írogatot egy barátnőmnek, egyből a közepébe, hogy megcsalja a nejét, mulyen pózban szereti stb.

Elmentette és mondta, hogy küldjük el valahogy a feleségének. Ti megtennétek? Nem szeretnék lebukni,hogy én voltam. Hogyan tudnánk ezt úgy kivitelezni? Bíróságon, ha válnának, előveszik?


2017. aug. 31. 10:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* írogatott
2017. aug. 31. 10:37
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Simán, a megcsalás undorító dolog simán küldjed, információt meg névtelenül vagy kamu névvel is el lehet juttatni A-ból B-be
2017. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy bűncselekmény, ha ezt megmutatjátok a nejének, valamint úgyis kimagyarázná magát, bár amilyen alpárinak írod le, nem biztos, viszont óvatosabban kéne csinálni. A neje is genjó? Ha igen, akkor egy veszekedés közben odalőhetnéd, hogy "inkább a férjed társkereső oldalain vezesd le a feszültséged", vagy valami hasonlót.

Valamint én lejáratnám az egész családot, nem pletykálkodnék, hanem amikor ismerős jön az úton direkt kiabálnék valamit, ami szégyenbe hozza azokat a retkeket, és velük együtt a fél utca hallaná. :)

2017. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Gyújtsd rájuk a házat és rögtön lesz miről beszélni a faluban.
2017. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Személyiségi jogok??

A nő egyszer agyonverte a kiscicánkat...

Egyébként ő még a normálisabb 4-ük közül.

Diplomás emberekről beszélünk egyébként.

2017. aug. 31. 10:52
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Magán beszélgetést nem oszthatsz meg és a Tinder ÁFSZ-ben is benne van a diszkréció. Ettől függetlenül nem nagyon foglalkoznak ezzel, én megosztanám mindenesetre.

Csinálsz egy új profilt, pl Instagaramra mert az egyszerűbb és gyorsabb mint a Facebook és ott írsz a nejének. Persze csak a van neki. Ha nem akkor marad a Facebook/E-mail.

2017. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Kar volt irni, hogy diplomasok... A gyk-n az a sztereotipia divik, hogy a diplomas embernek meg a fingja is illatos! Most egy vilagkepet dontesz romba :/
2017. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem küldeném el a feleségének. Nem szeretek mások szerelmi életébe beleavatkozni. Szerintem ez tök gáz.

Ráadásul ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen szomszédok. Ettől nem fognak normálisabban viselkedni. Én nem foglalkoznék velük. Ha tényleg ilyenek, akkor nyilván a többi szomszéd is tudja és nem hiszik el minden szavukat.

2017. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
A diploma semmi másról nem szól csak hogy jól tud valaki magolni...küldd el kavard meg körülöttük egy kicsit a $z@rt! Lesz témája a falunak.
2017. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem folynék bele egy ilyen primitív család szerelmi életébe. Más sem hiányzik, mint még több pletyka, veszekedés. Tudod, okos enged, szamár szenved.

Viszont mi az, hogy agyonverték a cicát? Remélem, ment a feljelentés állatkínzásért! (Bár tudom, nevetségesek az ezekért járó szankciók)

2017. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!