Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek, titeket nem...

Budapestiek, titeket nem zavar a szennyezett levegő?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem.
2017. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Annyira azért nem vészes folyamatosan. Vannak rosszabb napok, amikor enyhén érezni is lehet a belvárosban, de nem ez a jellemző. Mondjuk én a külvárosban lakok, utca végén itt az erdő, szóval itt nagyvárosi rossz levegő nincs. Inkább füst van télen, mert minden szart elégetnek a szomszédok...
2017. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ebben nőttem fel, hozzászoktam. Persze, örülnék, ha több zöldterület lenne, csak nem vagyok olyan szintű döntési helyzetben, hogy ebbe beleszólhassak. A saját lakásomban vannak növények, ennél többet nem tudok tenni.
2017. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én alapvetően semmivel nem érzem rosszabbnak a levegőt mint bárhol máshol.

Kivéve a nagyon forgalmas körutakat, főutakat, de azok máshol is megvannak.

2017. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha zavar mit tudok csinálni? Munkába be kell járni.
2017. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet úgy is egészségkárosítóan magas levegőszennyezés, hogy közben nem érezni a levegőben.
2017. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
#6 ez így van, de ha nem érzed, akkor nem zavar:D A kérdés meg az volt, hogy zavar-e. Amúgy meg semmit se tudsz vele csinálni, akár zavar, akár nem.
2017. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
#7 De a szennyezett levegő miatti fejfájás, és a tüdőt ért megterhelésből származó betegségek később már zavarhatnak!
2017. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem a zaj sokkal jobban ( 1.kerületben élek, 11 éve.)
2017. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De zavar. Szívesen laknék valami kis településen ahol az emberek és hatóságok hozzáállása is "zöldebb" mert az egészségünk és életminőségünk múlik rajta, de sajnos itt a munkám és csak ez adatott meg. Részemről biciklivel járok munkába amikor tudok (nem esik nagyon, nem vagyok beteg...). Ez nem egy bináris igen/nem dolog, hanem csak annyit jelent, hogy az ember a lehetőségekhez mérten legyen kevésbé lusta és törekedjen arra, hogy keveset koszoljon - mondjuk aki kertes házban lakik a bioszemetet komposztálja ne égesse el, vagy használjon olyan közlekedési módszert, ami kevés (legalább lokális) káros anyag kibocsátással jár.
2017. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!