Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csal engem zavar, hogy az...

Csal engem zavar, hogy az utcán szagolnom kell a dohányfüstöt?

Figyelt kérdés

Pl előttem sétál valaki és közben dohányzik. Rám fúja a szél az összes füstöt,kikerülni se lehet.

Vagy az egyetemen a Kémia épület előtt a bajárattól néhány méterre cigiznek. És ahogy elstálok előre tudom,ho gy a pofámba megy sz egész füst.

Én betiltanám a dohnyzást,legalábbis az utcáról. Nem hiszem el,hogy nem bírják ki cigi nélkül amíg haza nem érnek az emberek. Otthon a négygalkpzött rágyújthatnak.

Nem akarok többé passzíb dohányos lenni, gyakran a hényiger kerülget a cigifüst miatt.

Miért nincsenek tekintettel a donyosok embertársaikra?

Ne gyúktsanak rá,ha sokan vannak körülöttük.


2017. jan. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Engem is zavar és is betiltanam az utcai dohányzást. Szerintem pár éven belül meg is fog történni.
2017. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen leszarják ki mit gondol, mert muszáj meggyújtani, különben olyan idegesek, feszültek lesznek, mintha egy terhességi teszt eredményére várnának.
2017. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért azt vedd észre, hogy most pontosan a szokásos "libsi" szöveget nyomod. Gyűlölködsz adott emberek ellen, miközben éppen a toleranciát kéred rajtuk számon.
2017. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem neked is el kellene fogadnod, hogy van, aki dohányzik, ez nem illegális szer, tehát szabad használni. Nem is olyan régen minden kávézó, pub dohányzó volt, nagyon büdös és füstös volt minden, annak örülök, hogy azt betiltották, de az utcán, a szabad levegőn nem megy annyira rád a füst, hogy be kelljen tiltani. Ja és nem dohányzom már 10 éve, ennek ellenére ez a véleményem.
2017. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem pont ,hogy nem zavart a kocsmákban,kávézókban a dohány füst.

Az utcán több az ember(gyerek).

2017. jan. 27. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Én is betiltanám. Sőt, az alkoholt is. Minden trafikot, kocsmát és az összes vendéglátóegységet felrobbantanám, ami szeszesitalt vagy dohányterméket árul.
2017. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem, bár én úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "Csak engem zavar, hogy káros mindenki egészségre (tüdejére) még mások dohányfüstje is?".
2017. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a dohányosok nagyon jól nevelt, udvarias emberek! Láttok például eldobott csikkeket? Ugye hogy nem! Azért mert a sok, udvarias, jól nevelt dohányos mindig a hamutartóba dobja el a csikket. Eszébe sem jutna, hogy eldobja az utcán, vagy a parkban, stb.
2017. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem csak nyáron zavar az otthonomban mikor szeretném kinyitni az ablakom/erkélyajtót és ömlik be a cigifüst az alsó szomszéd miatt aki nem bír 3 emeletet lesétálni. Utcán, szórakozóhelyen, buszmegállóban stb sosem zavar, arrébb mentem és kész.
2017. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Maradj otthon. Ilyen egyszerű. A szmog nem zavar? Pont az ilyen fontoskodó emberek nincsenek tekintettel semmire és senkire!
2017. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!