Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettünk lakó fél éve...

A felettünk lakó fél éve felújít, kizárólag hétvégén és már nagyon zavar . Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy általában betartja a ház szabályait de már fél éve fúr, flexel, fűrészel. Mikor szólunk meddig tart még a felújítás a tulajdonos csak legyint egyet, még sehol sem tartunk .... erre mit javasoltok?..

2016. nov. 12. 12:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hozza teszem van egy 3 és egy másfél éves lányunk , ők szabályosan félnek ezektől a hangoktól, sőt még a megszokott délutáni alvásuk sem megoldható ... emiatt sokszor mi szülők is nagyon ingerültek vagyunk . Nem szeretnék öntörvényű lenni, el akarom kerülni az erőszakot .
2016. nov. 12. 12:05
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Én már 9 hónapja felújítok, és becsókolhatnak a kedves szomszédok! Napközben reggel 8 és este 5 között azt csinálok amit akarok, ha kedvem tartja hangosan operákat énekelek!

Rohadtdrága minden építőanyag, és rengeteg kell belőle. Sajnos nem lehet leboríttatni az utca közepére 5 köbméter sódert meg kicsapni egy betonkeverőt mint vidéken...

2016. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült elolvasni amit írtam , csak hétvégén újítanak fel. Hétvégén pedig mi pihenni szeretnénk mint a normális emberek. Ha hétköznap újítanának fel a kutyát nem zavarnák.
2016. nov. 12. 12:17
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Menjetek segítsetek neki, vagy fizessétek ki a felújítást. akkor biztos gyorsabban haladna.
2016. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Majd ha fizet segítek neki, felvételeim vannak arról hogy mennyire lakhatatlan állapotot generálnak hétvégente. Mivel szombaton 2-ig lehet max felújítani , és van amikor kicsúsznak ebből az intervalllumból így már feljelenthetem őket csenháborítás vádjával ha minden igaz.
2016. nov. 12. 12:23
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jelentsd fel. Vagy arra vársz, hogy majd mi jelentjük fel neked? Vagy mit szeretnél itt?
2016. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

# 5


Nincs olyan, hogy csendháborítás.


Csendrendelet van max, ami akkorra szól ahogy a kocsmák nyitvatarása van. reggel 8 tól - 22 óráig.

Szerintem a Szombat délután 2,3,4,5 óra bőven baráti!

Pihenhetsz éjszaka!

2016. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
76%
Azt már nem olvastátok, hogy a kisgyerekek sem tudnak ebèd után pihenni, nekik viszont ez kell. Sztem beszèlj vele, hogy a gyerekek miatt mgbeszèlt 1-1,5 órában csendes legyen.
2016. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentéssel nem mész semmire. Én is azt tanácsolom, hogy beszélj vele normálisan.
2016. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kovpet ***** válasza:
70%

7-es: "Nincs olyan, hogy csendháborítás."


Akkor a 2012. évi II. törvényben mi a 195. §?

2016. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!