Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon igaz amit mondott? Mit...

Vajon igaz amit mondott? Mit lehet tenni ezellen az ember ellen? Lelőtte a kutyáját egy puskával, ( amire engedélyen nincs) és eéásta a kertben.

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam hogy meyik kategóriába írjam ezt ki, de végül ezt a kategóriát választottam. Rólam azt kell tudni, hogy nem vagyok kutya barát, nem is szeretem a kutyákat, de soha nem bántanék semmilyen állatot.


Nemrég vettem egy házat pestmegyében, Budapesttől 20 km-re, nagyon felkapott kis hely, vonat 30 perc alatt a keletiben stb.... A házat fel kell TELJESEN újítani. Ebben vagyunk benne én és apukám. A szomszéd háza rajta van a telekhatáron és a háznál kerítés nincs, részben ebből kifojólag át tud jönni bárki. Van itt egy idős néni aki nagyon kedvesnek tűnik, de folyamatosan átjön a telkünkre egy szó nélkül. a többi szomszéd nem, és normális a közeg, azonban a fű megnőtt, és a nevünkben rendelt a mama nyíró embert, hogy nyírja le nekünk, persze mi fizessük ki, de ezt csak úgy, beállított ez az ember. Már az első találkozáskor azt ordibálta hogy elege van a fiatalokból, mert itt vesznek házat és zavarja őket hogy neki megy a kutya a babakocsis anyukának, illetve hogy hgangos a kakasa stb.... erre még hozzátette, ez b*zdmeg vidék. szerinte a telekhatáron lévő le nem kerített ház is és az is hogy a néni meg bárki simán átjön az egy : B*zdmeg ez vidék. De nem ez a lényeg. Nyírta a füvet, és közben feljött egy téma, hogy hozzon e nekem pitbullt meg valami erős kutyát. Megköszöntem neki és lutasítottam, megmondtam én annyira nem szeretem a kutyákat. Erre kiakadt, hogy miért nem, mit nem lehet szeretni rajtuk, meg eleve nagy kultusza van.... oké, mondom én félek tőlük, mert gyerekkoromban volt egy kutya aki megharapta a család felét, amit apám tartott sajnos... Erre elkezdi, és most figyeljetek...


Nekem is volt egy sunyi kutyám, aki egyszer a kislányom vállába harapott. Megkértem az asszonyt hogy vigye be a gyereket, és fogtam és fejbelőttem a kutyát. 5 perc múlva már ástam is el a kertben.


Ez szó szerinti idézet volt.


Késöbb megkérdeztem tőle, hogy ő vadász e. Erre azt mondja nem, ő engedély nélkül lövöldöz meg orrhalászkodik stb.... Rá akart venni hogy vezessem be a ciszternát a csatorna rendszerbe meg ilyenek de ez már mellékes. AMúgy ex jobbik tag, aki vivált a jobbikból mert szerinte már túl libsi, illetve ő cigányokat ver. Elég nagydarab ember és eléggé őszintén mondta. NEM roma, de szerinte a zsidókat is jól meg kéne verni.... NAgyon ideges lettem, mert a néni gyerekei is elég agresszívnek tűntek, ez az ember meg kiborított. Nem tudom ki ez, de remélem nem létom többé. A többi szomszéd kedves... Szerencsére árulják a hézat ők is, de nem fogják eladni azon az áron, én majdnem ugyan olyat vettem majdnem a feléért. Mit tehetek? Mit javasoltok? Ez a városka eléggé felkapott és szép. NEM tanya. PM-ben megírom miről van szó. ide kiírni nem szeretném, nem szeretném hogy erre rátaláljon valaki....


2017. szept. 9. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor csak feltűnési viszketegségben szenved. Beszéltesd a háborús élményeiről. Az ilyennek az sem tűnik fel, hogy utána született.
2017. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vidéken ez így szokás..Én is ismerek nem egy embert aki ha a kutya elkanászodott ,vagy baltával fejbeverte vagy felakasztotta,rosszabb esetben kidobta az erdőbe ,vagy út mellé aztán nem sokáig húzták ezek az ebek sem. Akinek van saját puskája nyilván azzal végez vele, de a vadász is kilövi kérésre pénzért,de haver komának azért akad a fészerbe átalakított ez meg az ,vagy legalább disznókábító puska sokaknál adott. A kutya macska kölyköket meg napi gyakorlat vizes vödörbe dobni ,ez nem is téma olyan mint a vasárnapi ebéd.Alap.


Most jöhet bárki az állatvédelemmel,de nem fognak minden ház elé rendőrt állítani és aki nem akkora hülye hogy netre felrakja ,az le sem bukik . Elvileg láncon se lehet tartani kutyát érdekes módon csak az utcában 5 kutya van láncon.A rendőrségnek ilyen piszlicsáré ügyekre nincs kapacitása ,mikor hetente törnek fel házakat meg utcán rabolnak ki este késekkel felfegyverezve.


Most lehet azt gondoljátok én is ilyen vagyok,de tévedés, csak sok felé laktam és mindenhol ez megy.


A kérdezőnek meg annyit, hogy ne érintkezzen az említett nagyszájú emberrel, húzzon egy nagy kerítést aztán jónapot jóreggelt ennyi legyen az érintkezése a helyiekkel se több se kevesebb. Majd maximum beképzelt gyüttmentnek lesz nevezve a háta mögött de ennél nagyobb baja sose legyen.

2017. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát elég alpári módon beszél! Nem százas! Kerüld el, mert buta és agresszív! Alpári, erőszakos, és primitív, kb semmi joga nem lenne szidnia mást! Szid mást, de tőle kell a legjobban félni! Kerüld el! Ha a babakocsis fiatal nőnek nekimenne a kutyája, és a férje lelőné a kutyát, akkor meg ő lenne felháborodva! Ő még azt sem engedi, hogy szóljanak, ha valakinek nekimegy a kutyája, de ő azzal dicsekszik, hogy kinyírta a kutyáját! Ez nem százas, vigyázz vele, iszonyat agresszív!
2017. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nyilván nem szabad lelőni egy állatot sem, ez csak egy példa volt arra, hogy ő mennyire felháborodna, ha azt tenné k, amivel ő maga meg dicsekszik! Előző voltam.
2017. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!