Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van olyan sok ember a...

Miért van olyan sok ember a beagle kutya ellen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincsen ellene senki sem szerintem. Csak divattá vált, ezért megkezdődött a "kutyagyártás", szaporítás, és sok a torz egyed. Nagyon kedves kutyák (jó helyről), bár nem tartanék kopóféléket, nekem tetszenek.
2009. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem a kutyák ellen vannak sokan, hanem azok ellen, akik úgy vásárolják a beagle-t, hogy nincsenek tisztában a fajtával és annak igényeivel, csak hóbortból vásárolják meg és utána a kutya igényeinek nem megfelelően tartják őket és elégedetlenek a reakcióival, amit erre egy beagle felel.
2009. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ hogy értik azt hogy "ellen". Nekem beagle-m van, nagyon kedves kutya, aranyos, okos, és szép. De sajnos folyton lop vmit (zokni, konyharuha..), felássa a kertet (ő már csak ilyen), sok mindent tönkretesz. Ezek a rossz tulajdonságai.
2009. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves előző:

Egyet értek veled addig,hogy szép utána pedig nem 1 éves a beagle,de semmit sem szed szét nem ás és nemjárunk kutyasuliba nem szökik el egyszer 30 percig nyitva volt teljesen a nagykapu 2 kobórkutyament el előttünk és mikor mentem vissza ott ült a kapu előtt és várt haza valakit szóval szerintem nem rossz kutyák.És én sem értem miért vannak sokan ellenük :S

2009. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
14:24-es vagyok: rendszeresen jártunk sétálni, kutyasuliba, sokat foglalkoztam vele. Ennek ellenére csibészkedett. Pedig akkor nem volt rá oka. Mostmár azért csinálja mert már nincs időm rá úgy mint régen, mert megszületett a babám. Ettől még imádom őt, már 4 éves.
2009. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerit az ellen vagyok hogy társasági kutyaként bárházban tartsák olyanok akik nem tudnak vele bánni.


Sokan még azzal sincsenek tisztában hogy eredetileg vadászkutya és le akarják szoktatni minden olyan dologról ami az alaptermészetéhez tartozik.


Egyszerűen egy divatos, aranyos foltos panelkutyává degradálódott! ....és ez elkeserítő!!!!

2009. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért,mert a túlszaporítás és a felelőtlen gzdák miatt egyre több az idegbeteg beagle.
2009. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Én azt mondom hogy a Beagle gyönyörű kutya , én is azt szerettem volt .......! De nem Beagle lett .

Én annak vagyok az ellenére hogy sokan panelban akarják tartani és tartják is , ami nagyon nagy butaság. Hisz vadászkutya mozgás kell neki , nem nap 2-3X 15 perc séta.

Láss példát : Valamelyik nap egy emberke olyan tanácsot kért hogy milyen kutyát tartson panelben , valaki volt olyan okos és a Beagle-t ajánlotta neki , és igen a Beagle lett a nyerő eb , ezt fog venni , mire sokan mondták hogy NEE, mert vadászkutya, erre ő annyit írt hogy neki 3 kutyája volt egyszerre valami terrierek voltak , és ők is vadászkutyák . Bár nehezen kétlem hogy panelban 3 terriert tartott volt , sok helyen még kertes házban sem lehet 3 ebet tartani , nem hogy panelben .

Mindegy ennyi.

2009. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
A beagle tényleg vadászkutya.Sokan meg panelkedvencnek vásárolják.Nem igazán hallgat a gazdájára és nem is nagyon figyel rá.Miért?Régen mikor elvitték vadászni őket és amelyik nem csak a vadra figyelt,hanem hátranézett azt lelőtték....Ezek után ne várja el tőle senki,hogy figyeljen szegény...
2009. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert divat lett sajna. Nagyon aranyos és okos kutyák. Az meg, hogy melyik rosszalkodik néha és melyik nem teljesen független a fajtától. Minden kutya egyéniség, nincs köztük két egyforma.

Amúgy panelba nem egy kutyánál többet, és csak az is "szobakutya" lehet, egy vadászkutyát panelban tartani egyenlő azzal, mint ha börtönbe csuknának.

2009. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!