Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszed jogosan kuldi a...

A szomszed jogosan kuldi a lepcsohazba a gyerekeit kakalni ha a kozos kepviselo miatt nem jo a wcjük az meg nem intezni? Mi meg szagoljuk?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Dehát a lakáson belüli WC-hez mi köze lenne a közös képviselőnek?
2017. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem és ezért fel is jelentheted. A közös képviselőnek pedig semmi köze nincs ahhoz, hogy nekik elromlott a wc.
2017. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A felettuk lako lakas ures es osztatlan kozos tulajdon atarsashaze. Emiatt rossz a wcjuk mert a kepviselo abban a hazban nem cserelteti a vezetetket ami naluk is fut. Es mikor szoltam meg is mondta hogy ezert, hogy hatgha erre majd igen. Mert a lakok se alltak ki mellette. Mert alattuk se lakik senki egy neni meghalt es all a lakas .senkinek se erdeke. De nem csak ezt csinalja csak ezzel a mi emeletunk idegesiti. Pl. A porszivot kionti a lepcsohazba alattunk levoknel landol. Meg a pisajat is holmide hol oda onti. Pl mecdonldos poharakban a postaladak fole teszi vagy 1.5 os petpalackokban itt ott hagyja
2017. szept. 10. 11:31
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az ürülék miatt az ÁNTSZ, a többi miatt pedig a rendőrséghez fordulhatsz.
2017. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyan értelmezhetetlen amit írsz...

Szóval... 3 emeletes társasház lehet ez, ahogy én kalkuláltam. Azon a soron a harmadikon és az elsőn nem lakik senki, csak a panaszosunk másodikon. A ház szennyvízcsöve a rossz? Vagy micsoda? Biztos nem panaszosnál van a dugulás? Anyám lakása alatt már vagy 8 éve nem laknak, mégis probléma nélkül lehet használni a WC-t.

De amúgy nem jogosítja fel semmi sem a lépcsőházba piszkításra.

2017. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk valaki a pincébe jár, szombaton bűzlött az egész ház miatta
2017. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A nőnek már rég a rendőrséghez kellett volna fordulnia, nem a lépcsőházban elvégeztetnie a kisgyermekeivel! Talán így akar bosszút állni, de az ilyen személyes megoldások helyett, vagy beszélje meg a közös képviselővel, és vegye fel a kapcsolatot azokkal, akik megjavíthatják a lefolyót, vagy 35-szöri kérés után sem lesz változás, hát szóljon a rendőrségnek, és számoljon be nekik. Úgyhogy nem jogos a szomszédod "válaszreakciója" az adott helyzetre, még ha jogosnak is érzi!
2017. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért hová járjanak? Nem az ő jogköre intézkedni a dugulásról ha jól értem,de attól még valahová menni kell wc-re. A labda a közös képviselőnél van aki gondolom a szép szóra "szarik" így hát valamit lépni kell .
2017. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A rendorseget mar kihivtak a 2. Ról de nem csinált semmit. Amúgy 4 emeletes a ház . De a 4. Emeleti lakas az nagy vagy nem tudom miért de őket nem érinti a probléma. Hogy mi azt nem tudom de a baj a 3. Emeleti lakasban van egy cső és azon a soron nem jo a wc nem értek hozzá mi az pontosan.
2017. szept. 10. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:

birtokvédelmi eljárás


wc problémás szomszédnak a társasház ellen

a többi lakónak meg a wc problémás tapló ellen

2017. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!