Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hivjam a "baratnomet" es a...

Hivjam a "baratnomet" es a gyerekeit a kislanyom szulinapjara?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elo csalad vagyunk (apa, anya es ket gyerek), hozzatartozoink itt nincsennek de van egy masik magyar csalad a varosban. Nyar elejen 2 honapig nem talalkoztunk (ekkor szuletett a masodik gyerekuk)ezutan kb 2x mentunk hozzajuk es 2x jottek de az elmult 3 hetben megint nem akartak velunk talalkozni, csak egyszer futottunk ossze a jatszoteren. Multheten sms-ben hivtam oket hozzank de azt irta, "ma nem fog menni", ma pedig megbeszeltuk, hogy kimegyunk a jatszoterre de ezt is lemondta. 2.-an lesz a kislanyom szulinapja, szerintetek meghivjam oket?
2013. aug. 28. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne. Én nem hívnám, ezek után, pláne hogy ilyen laza a kapcsolat. Lehet, hogy ezen jól megsértődik(pláne akkor, ha tudja, vagy valahonnan megneszeli, hogy mikor van a jeles ünnep), de akkor se hívnám.


Ha megtudja,és beállít egy csokor virággal és valami ajándékkal, bonbonnal, akkor viszont már nem dobnám ki.

2013. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy nézz ki hogy nem akarjak veletek tartani a kapcsolatot vagy csak nagyon laza felszínes kapcsolatra vágynak nem barátságra.

Ne hívd , eddig is sokszor hívtad mar

2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mona0116 válasza:

En is kulfoldon elo magyar vagyok.

Parom Szloven es az olasz hatar mellett elunk Szloveniaban. Rossz erzes hogy pont egy honfitars viselkedik igy az emberrel, de ne hagyd hogy hulyet csinaljanak beloletek. Szerintem ne keresd egy darabig, es majd egy ido utan o fog keresni, ha meg nem, hat nem veszitettel sokat!

2013. szept. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!