Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Oroszlányba költözés gondolata...

Oroszlányba költözés gondolata jár a párom fejében, mert ott kapott munkát és akkor nem kellene ingáznia. Milyen város ez az Oroszlány? Élhető?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok a digó, a benszülött, a beltenyeszet.... vagy ahogy tetszik.
2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem laknék ott, épp amiatt amit az első is írt. Ha nem laktok olyan messze, akkor inkább az ingázás, ha nagyon messze van, akkor egy környéken lévő település.
2017. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 sportpálya, sportklubok, uszoda, könyvtár, műv ház, rendőrség, kormányhivatal, tesco, lidl, (2 koszos spar is), ipartelep kb 6000 munkahellyel, vasútállomás, gimnázium, iskolák, orvosi rendelők ( szemészet szerintem országos szinten a top 10ben van felszereltségben), 5 gyógyszertár, mentő és tűzoltóállomás, 3 benzinkút,

Nem olyan szar itt lakni, mint egyesek hiszik.

2017. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
18%
Cigánytelep,mit kell annyit magyarázkodni,felejtsd el !!! Gyorsan 😊
2017. okt. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tessza05 válasza:
40%
Hát eléggé érdekes város ha nagyon kellene valamire vagy valamihez hasonlítanom akkor egy rakás szemét és..nos hogy fogalmazak elég sok a c tzipus ha érted mire célzok
2018. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Élhető lesz, ha kiirtják a C.-betűs Nemzetiségűeket, akikről tudni kell, hogy nem a napon barnultak le, valamint, ha hozol magaddal normális, Intelligens embereket, akik hajlandóak lennének itt lakni. Sajnos én Oroszlányon lakok, és azt kell, hogy mondja, hogy egy Putri Telep! Ha tehetném, akkor elköltöznék, de jó messzire!
2018. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!