Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Közvetlen vasútvonal mellett...

Közvetlen vasútvonal mellett élők, mennyire elviselhető az élet, a zaj?

Figyelt kérdés
Telkeket nézegetek és egy sín melletti nagyon olcsón eladó. Nyilván a vasút közvetlen közelsége miatt. Ennyire rossz ott élni?
2017. szept. 28. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Pont én is ettől tartanék, mint a 10-es válaszadó. De valószínűleg nem ez a helyzet, úgyhogy nem kell aggódni.
2017. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Azt is meg kell fontolni, hogy OK, hogy olcsóbban megveszed, de ha el akarod / el kell adni, az biztosan nehezebb lesz, mint egy "átlagos" ingatlant.
2017. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Anyámék lakása az állomástól kb. 100 méterre van. Én is ott laktam 25 évig, Teljesen megszokható. Mikor néha valaki megkérdezte, hogy zavaró-e, értetlenül néztem rá...

Nem tudtam, hogy mi kéne hogy zavarjon...

Fel sem tűnt a vonat robogása, és folyamatos MÁV szignál, és az útinformáció bemondása 😄

2017. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Az emberi agy olyan, hogy gyakorlatilag mindenhez hozzá tud szokni. Én laktam régebben a nagykörúton, ahol a 4-6-os megy éjjel-nappal, és sok autós/motoros állat repeszt az éjszaka közepén.

Egy idő után hozzászoktam és utána már észre sem vettem.

2017. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
annyi, hogy eladni nagyon áron alul fogod csak.
2017. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Bakterházban (igaziba) nőttem fel a vasuttól pár méterre. Megszoktam. Azt írtad, hogy a telek nagyon olcsó. na igy szokott kezdődni! Te megveszed mélyen az ár alatt, aztán meg elkezdel levelezni, posztolgatni hogy milyen minősíthetetlen zajban kell leélni az életed. Ha meg szabadulni akarsz tőle, még annyit se kapsz amennyit adtál érte. Szerintem ne vedd meg, ne keresd magadnak a bajt!
2018. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!