Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha nem hagynak...

Mit tegyek ha nem hagynak békén a faluban ahol élek, de elköltözni nem tudok?

Figyelt kérdés

Állandó zaklatásnak, megvetésnek vagyok kitéve, megfigyelnek itt engem folyamatosan a helybéliek. Nagyon utálnak. Rendszeresen tapasztalok negatív dolgokat itt, és már nagyon nem bírom, kezdek nagyon beleőrülni. Sose lesz itt nyugtom már úgy érzem. Tartok tőle egy nap már az életemre törnek. Tiszta félelemben élek itt az utóbbi időkben.

Öngyilkosságon gondolkodok emiatt már, mi mást lehetne tenni?


2017. okt. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Inkább menj el egy pszichiáterhet, az üldözési mániát jól lehet kezelni!
2017. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség ?
2017. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz elköltözni? Keresd a lehetőséget, mert ennek nem lesz jó vége. Van olyan ismerősöm, aki ebbe betegedett, majd halt bele. Őt is tönkretették a falubeliek. Nem vicc, költözz el onnan, ha lehet akkor városba.
2017. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig abban a hitben voltam, hogy nem tudok költözni, dehogy is nem !, csak albit kell találni (nem egyszerű nem mondom, de majd meglesz).


Mi az oka, hogy nem tudsz onnan eljönni ?

2017. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán okuk is van rá;)

Esetleg pedo vagy, ruha nélkül jársz-kelsz, kapcsolatokat teszel tönkre, ragad a kezed...


Ha normális vagy, akkor ön és birtokvédelmi eszközök beszerzését javaslom....vagy a költözést.

2017. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!