Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyik barátom utál hazamenni,...

Egyik barátom utál hazamenni, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki utál hazamenni, mert mindenki veszekszik náluk és nem tudják megoldani a saját problémáikat és bár nem gyakran beszél róla, nagyon rossz neki, szerintetek hogyan tudnék segíteni neki?

Biztos, hogy nem akarja, hogy bármilyen módon beleavatkozzak, de mégis nagyon bánt, hogy ilyen rossz helyzetben van.



2017. okt. 8. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, a családi életébe sajnos tényleg nem tudsz beleavatkozni, maximum tanácsot tudsz neki adni, érezteted hogy elmondhatja neked a problémáit.


Amúgy az hasznos infó lenne, ha írnál a barátodról, még azt sem tudjuk, hogy felnőttről vagy gyerekről van szó.


Mást írnék, ha egy 13 éves gyerekről lenne szó, akinek a szülei válófélben vannak és azért veszekednek, meg megint más, ha a barátod egy 45 éves férfi saját családdal, és a feleségével van olyan rossz viszonyban, hogy inkább kocsmába megy.


Szóval írnál róla kicsit bővebben? :)

2017. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középiskolás.
2017. okt. 9. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valami nyugodt helyre, mondjuk parkba.

Én lehet hogy örültem volna ha az enyémek is elválnak, mert akkor nyilvánvalóbb lett volna hogy vannak ilyen problémáim ės kevesebbet színleltek volna.

2017. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!