Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szembe egy pasas figyel az...

Szembe egy pasas figyel az ablakból miközben mosogatok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 19:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ma este is fogsz mosogatni, mert akkor ülök az ablak elé:)

Távcsövet használhatok???

2017. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
0%
Én személy szerint kinyitnám az ablakot, & elzavarnám az anyjába vissza! Ha mégegyszer visszajönne, kiküldeném a párom, h ,,beszélgessen" el vele!! :D 28L
2017. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Josephine Harkay ***** válasza:
Egyszerű megoldás: vegyél egy kartonlapot amely nagyjából eltakarja az ablakot és támaszd belülről az ablakpárkányra amíg mosogatsz.
2017. okt. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Nagyfater ***** válasza:
100%
Nem kell sötétítő függöny, elég egy gusztusos kis csipkeszerű függöny, amin te átlátsz, a fényt is beengedi, viszont téged már senki nem láthat kívülről. Ilyen egyszerű....:-)
2017. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt a konyhaablakon csipkefüggöny, nagyon szép volt,és nem láttak be :)
2017. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
0%
húzd le a bugyidat és meztelen seggel pucsitsál be neki ki az ablakon hogy nesze ez neked kukkolo barátocskám!vagy a férjedet küld oda mosogatni abban a pillanatban mikor észre veszed hogy bámul,kiabálj ki az uradnak hogy jöjjön oda mosogatni,még hozzá úgy hogy vetesd fel uraddal az egyik ruhádat valamelyiket,egyből el megy a kedve a kukkolástól amint uradat meglátja az ablakból a te ruhádban,faszik többsége undorodik fasziktól,még hozzá attól még inkább ha női ruhában illeg billeg,ne félj többet nem fog kukkolni,moresre lesz tabnítva
2017. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
0%
vagy ha egyedül vagy és nincsen férjed segítek szívesen lerázni az ürgét!már feltéve ha nem laksz az ország másik végén tőlem!én Szegeden dél alföldön lakok!merre laksz?fel húzom egyik ruhádat addig kölcsön adnád nekem míg oda állnék mosogatni neked mikor kukkolna,közben ablakon kihajolnék és puszikat dobálnék szám csücsöritésével a kukkolonak,ne félj egyből el menne a kedve a kukkolástól,többet nem zaklatna téged
2017. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
írd meg mi lett a történet vége,kíváncsi leszek rá hogy sikerült megszívatnod az ürgét!de mondom ha szeretnéd segítek szívesen,szeretem megszívatni embereket főleg jó cél érdekében
2017. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
az én ablakomból meg nem látni el a következő házig, hogy belássak! D:
2017. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy van férjem és messze lakom. Egyébként megoldottuk és tetettünk fel reluxát. :)
2017. okt. 17. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!