Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha valamiért nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha valamiért nekem egy 52 éves pasas jobban bejön, mint egy korombeli vagy nálam egy-két évvel idősebb? :D

Figyelt kérdés

Vagyis az túlzás hogy bejön, mivel még csak 13 vagyok, de sokszor olyan furán érzem magam, hogy az osztálytársaim nézegetik facen a fiukat, meg mondogatják, higy jajj de cuki, én meg csak:

-Kik ezek a pávab_zik?

Én meg konkrétan ha egy bejővős fiúról kérdeznek, azt mondom, hogy Robert Downey Jr:D Annyival férfiasabb, mint a többi csupaszképű páva:D


2017. szept. 21. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiasabb szót használtad, így gondolom ez nálad fontos. Egy jó karban lévő 50 éves simán férfiasabb mint egy csupasz 13 éves. Ezért lehet, nincs ebben semmi furcsa.
2017. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Alain Delon ***** válasza:
49%
Nincs valami problémád az apukáddal?
2017. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Mire gondolsz? Amúgy apukám sokak véleménye szerint(szintem is) nagyon hasonlít Downeyra:D
2017. szept. 21. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

2

Ne legyél már suttyó.

2017. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mégegyszer hangsúlyoznám, hogy egyáltalán nem úgy jön be RDJ, mint hogy de járnék vele, mert van egy korombeli fiu akit ismerek(és bevallom szerelmes vagyok belé). Szóvak semmi olyan közeli, de ha igazi férfiasságról lenne szó akkor leginkább Downeyt mondanám annak
2017. szept. 21. 20:50
 6/11 anonim válasza:

Szerintem teljesen normálisak az érzéseid!

Kicsit szerintem meghaladod a korodat, de ez még simán belefér!

Egy dolgot viszont tanácsolnék, hogy ezeket az érzéseket ne mutasd ki egy 50-es pacák felé, mert nagyon könnyen visszaélhetnek vele! Akkor viszont nagyon megszívod. Csak óvatosan!

2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Óvakodj a férfigyűlölő ribantzoktól is akiknél van az az erkölcsi mélység, hogy már egy 13 évesre is rárepülnek, hogy befolyásolják. Döntsd el te hogy ki milyen.
2017. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Azért az már furcsa eresztés. Egyébként általában elhagyangolt roma lányoknál szoktam észre venni ezt a szintu apakoplexust ami nálad van. Gondolom faterod nem nagyon törődött veled igazán...hát semmiképpen sem normális, és eléggé gáz is.


Bár ahogy irták a férfigyülölő sem jobb

2017. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alain Delon ***** válasza:
4: Mert, mi van? Az olyan nők vonzódnak a sokkal idősebb férfiakhoz, akiknek problémájuk van az apjukkal. Ez pszichológiai tény. Tehát a kérdésre a válasz így nézve gáz, mert gond van a kedves apucival.
2017. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9

Vagy az apja egy tök jó fej és azért tetszenek neki az ő korabeli férfiak.

Vagy semmi köze az apjához csak úgy tetszenek neki.

2017. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!