Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha egy panelház...

Mit tegyek, ha egy panelház földszintjén lakom, ahol 2 hete folyamatosan hajnaltól hajnalig monoton mély basszus hangon leginkább dobszólóra hasonlító zaj szól, létezik, hogy csak egy lakásban hallható, mert senki nem mozdul?

Figyelt kérdés
A szomszédok idősek, rosszul hallanak. Kihívtam a rendőröket, semmit nem tettek. Mondták, többször körbejárták a házat, semmit nem hallanak és más lakó sem. Hiába használok füldugót, ahogy leteszem a fejem a párnára, csak az elviselhetetlen monoton zaj hallatszik, semmi nem nyomja el. Az egész lakás szinte berezonál.

#zaj #monoton dobszó
2017. okt. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet, hogy a te füled zúg?

Lehet, hogy viccesnek tartod a kérdést, de komolyan kérdezem.

2017. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
Vedd fel videóra xd csak kivansisagbol
2017. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hallod, mióta beindult a fűtés? Akkor a radiátort hallod. Jelezd a fűtést üzemeltető cégnek. Nálunk is volt ilyen, kiderült, hogy a szivattyú fordulatszámán állítva megszűnt. Eleinte én is azt hittem, hogy valaki rendszeresen működő motorral áll a parkolóban.
2017. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!