Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki felnőtt...

Van itt olyan aki felnőtt korára is társbérletben él?

Figyelt kérdés
nem egyetem miatt él így, vagy övé az ingatlan, de egy részét kiadta, vagy ő költözött be, milyen így élni hosszabb távon?

2017. okt. 29. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig éltem így. A barátnőmmel béreltünk közösen egy lakást. Nekünk jó volt.

Szerintem ez a bérlőtárstól függ, hogy hogy jössz ki vele. Nekünk működött. Anyagilag sem mindegy, hogy mennyit fizet az ember, ha már albérletben kell élnie.

2017. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

28 leszek és csak szobát bérelek.


Nem jó dolog, mert folyton egy másik emberhez kell alkalmazkodni, viszont sokkal olcsóbb mint önállóan albérletet kivenni. Én nagyon vágyom már arra hogy saját lakásom legyen ahol végre minden olyan amilyennek én szeretném és nem egy idegennek fizetnék évente közel milliós összeget.

2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Az a párszázezer magyar aki külföldre ment ki dolgozni, szinte mind így él. Milyen? Szar. De olcsóbb mint az önálló lakás.
2017. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!