Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknál együtt ennyi emberrel?

Laknál együtt ennyi emberrel?

Figyelt kérdés
3 szobás panel lakásról van szó, nővérem is ott és a párjával. Már ígyis 6-an élnek ott. Közös szoba, fürdő stb. Viszont mondták hogy szívesen várnak, mert így olcsóbban jönnének ki...

2017. nov. 2. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen, ha rávinne a szükség, akkor igen. Valóban olcsóbb, tehát ha spórolni akarsz, akkor rajta. De hosszútávon szerintem nem egészéges.
2017. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

És ki a többi 4 fő?

Kivel lennél egy szobában? Így is már egy szobára majd 3 fő fog jutni.

Milyen más lehetőséged van?

2017. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Egymás hegyén hátán mint a patkányok. Ilyen ez a Budapest.


[link]


Csak végszükség esetén.

2017. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
78%
Én biztos, hogy NEM!
2017. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A nagyobb szobában 3-an a két kisebben 1-1 pár lakik. Igazándiból ők kerestek meg, mivel nővérem mondta, hogy keresek szobát.
2017. nov. 2. 11:51
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Jó ég, hát hova pakolnának már, ha így is szobánként legalább két ember él ott :D

Privát szféra nulla, a plusz főnek, tehát neked meg borítékolhatóan költözködni kell szobáról szobára, ha épp romantikázna valaki kicsit.

Én ha fizetnének sem költöznék oda. Hét ember rengeteg, gyerekkoromban is ekkora volt a család. Ha nincs legalább három fürdőszoba, akkor lehetetlen úgy osztozkodni rajta, hogy mindenkinek jó legyen. És akkor még nem beszéltem olyan szörnyűségekről, mi van, ha elterjed egy hányós-fosós vírus és egyszerre rohamozná meg mindenki a mellékhelyiséget... :D

Sok ember sok koszt csinál, olyan szerencse meg nincs a földön, hogy mind a hatan teljesen kivennék a részüket a takarításból - bár így lenne a legkönnyebb elosztani, mert mindenkire egy nap jutna a héten.

Nézd, gondold át pro és kontra, megéri-e neked az ezzel járó kellemetlenség, ha cserébe tudsz félretenni. A mai világban az sem elhanyagolható szempont.

2017. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy átjáróház az egész mindenki jön meg, új emberkék is. Kosz nem nagyon van. Viszont tavaly is SZINTE MINDIG BETEG VOLT vki. Influenzáról meg ne is beszéljünk.
2017. nov. 2. 11:54
 8/21 piriiiii ***** válasza:
83%

És Te valamelyik párhoz állnál be harmadiknak, vagy a 3 főhöz negyediknek?

Egyik se dolgozik, hogy bevállalnának egy hetedik embert, csak hogy olcsóbb legyen a bérleti díj? Vagy így költik a pénzt? Vagy ez egy rózsadombi lakás?

Nem, nem hiszem, hogy laknék.

2017. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem ez már 7 fő. Nem költöznék be egy párhoz semmiképp. Majd hallgatod, ahogy szexelnek?

És abba a szobába sem, ahol már laknak 3-an. Milyen szuper lehet 4-en egy szobában.

Persze a szükség nagy úr. De ha van más lehetőséged, csak azért ne költözz oda, hogy nekik olcsóbb legyen.

2017. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én lennék a a 3. abban a szobában ahol már van 2 csajszi.
2017. nov. 2. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!