Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felszínesség az amikor valaki...

Felszínesség az amikor valaki azt mondja, hogy nem marad együtt az adott emberrel, ha nem lesz diplomája?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sima tirpákság. Általában mindig a mélyebbről jött emberek stílusa a diplomához ragaszkodás.
2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felszínesség. Az általános műveltség nem diploma kérdése.
2016. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony felszínesség. Nekem jogász diplomám van, de csak 49 sikertelen állásinterjúm volt eddig. Ha hegesztő lennék, már rég lenne munkám.
2016. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ..ha azért mondja hogy ne hozzák szégyenbe mivel ő csak egy diploma nélküli valaki akkor igen az felszinesség, ha azért mert azthiszi anélkül buta az illető akkor is felszinesség, viszont ha azért mondja ezt mert jobb esellyel indul 2 diplomás ember az életben, ( nem biztos, de lehet jobbak az esélyek), akkor inkább előrelátó az illető, egy egyetemet meg bárki el tud végezni ha elszánt, ha meg nincs benne az elszántság akkor tök mindegy, hogy van e diplomája vagy sem. Az az illető mást szeretne diploma helyett? van jobb lehetősége? ha meg fiatal akkor jobb "friss" fejjel letudni, mintsem később kelljen amikor már kevesebb ideje van az embernek.
2016. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy felszínesség főleg, hogy én azt vettem észre, hogy némelyik diplomás embernek kevesebb esze van mint egy kőművesnek. Pedig nekem is van diolplomám, de az intelligencia nem ezzel függ össze. :)
2016. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

mi jobban élünk az átlagnál úgy, hogy mindketten szereztünk diplomát, viszont nem azonnal éreztük meg a hatását, kell néhány év, hogy megtalálja az ember a helyét:) persze a diplomához nem kell sok intelligencia, kitartás kérdése, de senki nem lesz professzor egy diplomától

ha nincs más lehetősége az illetőnek de vevő az egyetemre akkor megéri:)

de ha csak dicsekvésre kell a diploma akkor felszínes az illető...

2016. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!