Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan viszonyulnátok ahhoz,...

Hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha az egyik barátotok, aki egy kollégiumban lakik veletek coming outolna és megtudnátok róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
És ha a szobatársatok lenne?
2017. nov. 30. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

#10

Én vagyok a 7-es, aki azért lett lepontozva, mert FELVÁLLALTA, hogy nem tud angolul, illetve ezt a szlenget nem ismeri.:)

Erre egyedül a 9-es adott épkézláb magyarázatot, kár őt támadni!


Szerintem egyszerűbb azt írni, hogy "elmondta, felvállalta, bevallotta", mint azt hogy "coming outol", de egye meg a fene, gusztus dolga, hogy ki és hogyan hiszi magát menő szövegűnek.

Én csak szerettem volna megérteni a kérdést, bocsánat!

2017. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
a coming out kb nemzetközileg használt kifejezés
2017. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
10, Jo ez nekunk magyaroknak, hogy nincsenek koztudatban elterjedt MAGYAR kifejezesek??? Engem ez duhit, ne haragudj. Sztem tok felesleges ilyeneket atvenni mas nyelvekbol, magyaroknak kene legyunk, nem 'nemzetkozieknek'. Mondhatnank igy egyszeruen: 'felvallalt', vagy hasonlo... Ez ugyanugy egyszeru es lenyegretoro lenne, de nem, mi inkabbb az angol kifejezest terjesztjuk. Igy lassan elhal a nyelvunk... :(
2017. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!