Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos arról lenne szó, hogy van egy srác, akibe régebben teljesen bele voltam habarodva, és megszűntettem vele a kapcsolatot teljesen stb(mint jó pár osztálytársammal egyetembe).. Részemről plátói szerelem volt asszem, néha viszonozta, de számomra még ennyi idő múltán sem tiszta a szexuális orientációja.

Pár napja viszont megtudtam, hogy ugyan abba a suliba jelentkezett mint én, azt nem tudom, hogy melyik tagozatra, meg hogy osztálytársak leszünk-e, de remélem nem.


Attól félek, hogy újra lesznek érzelmeim iránta, de nekem az elkövetkezendő évek nagyon meghatározóak lesznek az életembe.

Szóval el szeretném kerülni ezt a helyzetet.

Mondjuk már amiatt tartok, hogy ezt a kérdést feltettem ide... :D


Legyek vele semleges, esetleg flegma? Ha olyan, akkor meg tojjam le annyira, hogy csak köszönőviszonyba legyünk?


Igazából csak kíváncsi vagyok arra, hogy ti mit tennétek.


Előre is köszi a válaszokat!



2016. aug. 29. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit fogsz elérni azzal, hogyha arra kényszeríted magad, hogy semleges vagy flegma legyél vele?
2016. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan azt, mintha beleszeretnék újra.xd :D
2016. aug. 29. 01:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt mondd már meg nekem, hogy miért nem próbálkozol be nála? Még ha nemet is mond, akkor is biztosabb talajon állsz (és tovább tudsz lépni könnyebben), mint most, hogy nem tudod, mi van.
2016. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes vagyok évfolyam társamba akivel együtt van tesim, mégis egy alattomos gerinctelen görénynek tartom és szóba se állok vele.
2016. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam igaz, de voltak furcsaságok. Aztán elmondtam neki, de ő rávágta hogy ő nem az és stb...

Szóval az már megvolt nem egyszer. :D

De szerintem ez hülyeség, bár max akkor nem, ha gerinctelen és kihasznált, de valszeg ez volt :D..


Jajj a francért foglalkozom ezzel xd

2016. aug. 29. 01:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit tehetsz az az, hogy keresel magadnak pasit. Mert ha van más, akkor nem vele fogsz foglalkozni. Ezzel egyből két dolog is megoldódik.

1. Nem leszel egyedül.

2. Nem fog izgatni a gyerek.

2016. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2016. aug. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!