Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátja egy meleg fiú. Ti hogyan viszonyulnátok a dologhoz?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején azt mondta, hogy szerelmes volt ebbe a fiúba, mostanra már azt mondja, hogy az nem is szerelem volt, de ugyanúgy megmaradt a barátság, mert barátnőm ezt sosem mondta el neki, szóval a mai napig a legjobb barátok. Teljes mértékben megbízok a páromban és nem is vagyok féltékeny, amit érzek az ettől független ez a dolog mindig ott motoszkál a fejemben és nagyon rossz érzéssel tölt el. Ti hogyan viszonyulnátok ehhez, illetve hogyan viselkednétek az én helyzetemben? Egy komoly párkapcsolatba beleférhet, hogy egy másik férfi ilyen fontos legyen neki, még ha a srác meleg is?

2016. júl. 2. 16:30
 1/10 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Próbáld meg elfogadni a dolgot, melegek mentalitásban sokszor olyanok mint a nők, nem hiába szeretik őket a lányok.
2016. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, és én tényleg szeretnék örülni annak, hogy van egy ilyen barátja, de ez egy rajtam kívül álló dolog. Hiába tudom, hogy hogyan kellene viszonyulnom ehhez, az érzésemen akkor sem tudok változtatni és ez a legrosszabb. Talán az zavar a leginkább ebben az egészben, hogy a barátnőm egykor többet is érezhetett iránta és tudom, hogy az sosem múlik el teljesen. Így, ennek tudatában nem tudok örülni a dolognak, viszont kisajátítani sem akarom, szóval nem tudom, hogy mit tegyek.
2016. júl. 2. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beleférhet. A srác nyilván sosem akarna tőle semmit, mert a fiúkat szereti. A párod pedig maximálisan őszinte veled mindenben, tehát úgy gondolom nincs mitől tartanod!
2016. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy őszinte és nem is tartok semmitől. Engem csak pusztán a tény zavar, hogy többet érzett iránta mint barát és még mindig a legjobb barátja. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb ember hasonlóan érezne ebben a helyzetben. Bármennyire is próbálom pozitívan nézni ezt az egészet, az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni.
2016. júl. 2. 17:52
 5/10 anonim válasza:
91%

Nekem is volt egy fiú, akibe szerelmes voltam. De akkor valahogy nem jött össze a dolog. Mára a legjobb barátom és bár ő nem meleg, el sem tudnánk képzelni, hogy legyen köztünk valami. Szóval szerintem ez átalakulhat őszinte barátsággá.


17/L

2016. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
0%
Amíg nem nyomul rám a srác, addig gond egy szál sem.
2016. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen szerelmes volt, de már nem az, sőt ahogy azt ő is mondta, lehet hogy nem is szerelem volt az, amit a srác iránt érzett.

Szerintem csupán őszinte, baráti szeretetről lehetett szó, vagy az is lehet, akkor még nem tudta hogy a srác meleg, aki később őszintén elmondta a barátnődnek, és így alakult ki köztük ez a nagyon jó barátság. Nekem is van egy meleg unokaöccsém, akibe halálosan szerelmes volt a munkatársa, de bevallotta a nőnek, hogy mi a szitu, és nagyon jó baráti kapcsolatuk lett. A nőnek azóta férje van, akit egyáltalán nem zavar a dolog, pedig sokat találkoznak. A mai világban inkább értékelni kell egy ilyen őszinte barátságot.

2016. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy ha a párotoknak a legjobb barátja egy régi szerelme lenne akkor ti nem éreznétek ezzel kapcsolatban semmit? Érdekes...
2016. júl. 3. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő szerintem.

Nekem is van olyan ember a közelemben akibe hosszú ideig szerelmes voltam, próbálkoztam is, de nem jött össze.

A mai napig van, hogy összefutunk, vagy közös programunk van másokkal (néha kettesben, de ne értsd félre, mert barátsággá alakult) és semmi ilyen jellegű dolog nem jut eszembe. Ilyen téren teljesen közömbös számomra és szerintem Én is az vagyok neki.

2016. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátom is fiú és még csak nem is meleg, de a páromat nem zavarja.
2016. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!