Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ilyen esetben hogyan...

Lányok, ilyen esetben hogyan viszonyulnátok az addigi barátotokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátotok, akivel tényleg csak baráti a kapcsolat, semmi más. Eddig úgy hittétek róla, hogy teljesen hetero, de egyszer csak kiderül róla/elmondja, hogy meleg. Hogy viszonyulnátok hozzá ezentúl?

2013. aug. 23. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én a barátaim szexuális orientációjáról nem hiszek semmit addig, amíg nem tudom. vagyis nem bocsátkozok feltételezésekbe, és így nem is lepődöm meg soha :)
2013. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem zavar. Nem ez alapján ítélem meg az embereket.
2013. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ugyanúgy tekintenék rá, ez miatt nem ítélek el senkit. Előtte is meleg volt, csak nem tudtam és jó barátok voltunk, akkor miután kiderülne miért lennék vele más?!
2013. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt. Kb. sehogy nem viszonyultam a dologhoz, azóta is ő az egyik legjobb barátom.
2013. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
32%
Kozelebb kerulnek hozza,elvegre akkor mar baratnok lennenk:))
2013. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy mint eddig, - Ő nem lett más, csak jobban megismerheted, ha már nincs titka előtted...
2013. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem azert baratkozom valakivel, mert valamikyen a szexualis preferenciaja....nem mellesleg, alapbol gondolkodok a barataim szexualis preferenciajarol, mert nem erdekel
2013. aug. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imadnam!! :D Egyreszt mert beszelhetnenk pasikrol, a baratom nem lenne feltekeny ra, es orulnek hogy elmondta nekem.
2013. aug. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ugyan úgy tekintenék rá mint azelőtt. Azért barátkozom valakivel, mert megértjük egymást, egy hullámhosszon vagyunk stb. Az hogy a magánéletében ő a saját neméhez vonzódik nem változat azon hogy milyen ember is valójában.
2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Díjaznám, hogy megbízik bennem. Bár amúgyis imádom a melegeket, szóval nem lenne gáz egy ismerősömnél se.
2014. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!