Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is a szomszéd...

Szerintetek is a szomszéd srác a ludas abban h eltűnt anyám telója és 50000 forintja?

Figyelt kérdés
a történet ott kezdődött h a szomszéd srác átjött hozzám segíteni levágni a füvet a másik szomszédomban. 7órakor mentünk át és akk még a telefon és a táska a helyén volt. miután elkezdtem füvet vágni ő elment haza azzal az indokkal h átveszi a cipőjét éd addig vágtam a füvet a ház előtt, kb 10 per múlva vissza jött. Tovább folytattam a fűvágást de megálltam egy pillanatra h igyak egyet de amikor hátra néztem a srác sehol nem volt. folytattam továbbra is a fűvágást és pont kifogyott a benzin akk sétál oda hozzám h ő otthon volt mert megszomjazott és nem akart bemenni hozzánk inni nehogy az legyen mondva h ő mit keres nálunk amikor nincs otthon senki.(számomra ez a mondat elég furcsa volt mivel már máskor is volt úgy bent nálunk amikor mondjuk én kint voltam az udvaron vagy lent voltam a kertben) hazamentem tankolni és akk vettem észre h nincs a telefon a helyén és a táskából is ki van pakolva minden, megnéztem és nem volt benne a pénz. amint hívni akartam a rendőröket egyből nekiállt össze tapizni a telefon töltőjét, megfogta a táskát és még a pénztárcát is.

2013. jún. 22. 12:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál elég valószínű, hogy ő volt a tolvaj.
2013. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
átmentem még tegnap éjjel a szomszédba körbenézni hátha oda rajtette el és nem vitte haza. a posta ládában megtaláltam a zseblámpámat ami ott volt a telefon mellett amikor eltűnt.
2013. jún. 22. 12:51
 3/30 anonim válasza:
Tegnap már kaptál hasznos válaszokat nem? Minek írtad ki még egyszer, csak úgyan azt tudom elmondani mint tegnap!
2013. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
igen kaptam EGY hasznos választ és semmi többet, talán ebben a kategóriában többen hozzá szolnak mielőtt még megtenném a feljelentést.
2013. jún. 22. 12:59
 5/30 A kérdező kommentje:
kétségbe vagyok esve mert senkire nem számíthatok, itt maradtunk egy forint nélkül...hétfőn már azt se tudom h mit fogunk enni vagy hogy hogy fogunk munkába menni
2013. jún. 22. 13:02
 6/30 anonim válasza:
20%
Jajj jajj! Hová sz@rjak, hogy el ne lopják??????
2013. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hívd a rendőröket, kihallgatják a szomszédot, és keressétek elő a telefonpapírjait, ha a szomszéd nem vette ki belőle az aksit akkor a rendőrök még kikapcsolt állapotban is betudják mérni a telefont, mivel bűncselekmény történt így megcsinálják, de ha csak sima elvesztés lenne az oka akkor nem foglalkoznának ezzel. Ha meg nincs pénz, akkor szóljatok a rendőröknek! Segíteni fognak, ja és ha kimész a kertbe ne hagyd nyitva soha az ajtót! ha nincs szem előtt! Én mindig bezárom a bejárati ajtót ha kimegyek az udvarra a hátsókertbe, pedig nyugodt környéken élünk, soha nem volt még betörés a környéken meg semmi de én mindig kulcsra zárom, néha még a hátsó ajtót is ha a másik kis épületbe megyek a műhelybe vagy a garázsba csinálni valamit.

Ez legyen tanulság.

2013. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni feljelenteni a rendőrségen .Ha nem lesz foganatja, akkor is egyet megpróbáltál.
2013. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
41%
Még egy ilyen hülyét. Mért nem zártad be a lakást?
2013. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
már voltak kint a rendőrök tegnap éjszaka nálunk is meg náluk is. vártuk h majd bejönnek miután jártak náluk de nem ez történt hanem beültek a kocsiba és elmentek, azóta semmit nem tudunk.
2013. jún. 22. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!