Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért piszkál a szomszéd srác...

Miért piszkál a szomszéd srác azért, mert 17 évesen még nem volt barátom és mert még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy emiatt most gáznak érezném ezt, mert nem, én inkább örülök, hogy a szüleim olyannak neveltek, aki nem jön össze/fekszik le csak úgy bárkivel, csak kicsit idegesítő már, hogy minden reggel megkérdezi, hogy ”Na, be pasiztál már?”. Már próbáltam azt, hogy azt mondtam neki, hogy már van barátom, de nem hitte el. Mit kéne csinálnom szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 10. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy semmi köze hozzá! Ez a magánügyed.
2017. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
100%
Lol mi köze hozzá meg egyáltalán honnan tudja hogy szűz vagy? Biztosan nincs túl sok élete ha ezzel foglalkozik. Én úgy tennék mintha meg se hallanám.
2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérdésére válaszként (hangosan!) Közöd? Köcsög!
2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 verzio van.

Vagy visszavágsz neki valami poénosat.

Pl ha megkérdezi hogy bepasiztál e?- akkor azt mondod neki hogy: és te...? Esetleg azt mondod hogy: miért érdekel? Féltékeny vagy?


Vagy: egyszerűen elengeded a füled mellet es akkor előbb utobb ugyis abba hagyja.

2017. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bejössz neki, de túl ratyi hozzá, hogy normális ember módjára közeledjen, ezért inkább idegesít.

Ne írj neki vissza, vagy mondd meg, hogy zavar és vége.

2017. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod nyugodtan mind a 3 válaszoló tanácsát, de ha nem vál be egyik sem, akkor nincs egy olyan fiú barátod, ismerősöd, aki szívesen eljátszaná, hogy Ő a barátod?
2017. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztos be jössz neki
2017. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Mert még ő is szűz s tapasztalat iránt érdeklődik:DDD

Kérdezd meg tőle;)


Amúgy, szólj vissza reggel neki: "Inkább, mint minden kerület kanja túl legyen rajtam!"

2017. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudom honnan tudja azt, hogy még szűz vagyok, én nem mondtam el neki. Kezdjük ott, hogy nem is szoktunk beszélgetni.

Azt is próbáltam már, hogy azt mondtam neki, hogy semmi köze hozzá, meg próbáltam már azt is, hogy egy csomó ember előtt rákiabáltam, hogy hagyja már abba, de nem használt egyik sem. :(

#6, Ez sem rossz ötlet, de az a baj, hogy biztosan azt fogja mondani, hogy addig nem hiszi el, amíg nem látja, hogy csókolózunk. :/

2017. dec. 10. 16:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg neki, hogy hagyjon békén, különben zaklatásért feljelented, ettől sem ugrana meg? :)
2017. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!