Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik olyan összesített...

Létezik olyan összesített táblázat vagy térkép BP-ről és környékéről amelyiken a BKV/MÁV/Volán-oss menetidőket egyszerűen ki lehet keresni? Ingatlan vásárlás miatt érdekelne.

Figyelt kérdés
O.K. Google MAP-en van tömegközlekedési opció és van BKV térkép, menetrend is, de valami más kellene. Először kikeresném a menetidő szerinti ideális környéket a táblázatból , majd ott keresnék házat és nem fordítva , ha valaki ismer egy ilyen kimutatást az lenne a jó. Előre is köszönöm.

2017. dec. 11. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvira.hu

Menetrendek.hu

2017. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a menetrendhez keress házat, hanem a házhoz menetrendet!

A menetrendek változhatnak, bár Budapest környéke annyira frekventált hely, hogy maximum fél óránként indulnak járatok a legtávolabbi részről is és Budapestről is a szélrózsa minden irányába, ezért kár ekkora adminisztrációnak kitenned magad.

Keress egy szimpatikus helyet, azon egy megfelelő házat lehetőleg az állomáshoz közel, mert ez viszont fontos, ha nem akarsz a település másik végéről 5 km-eket gyalogolni és ahhoz keress rá a menetrendben!

2017. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben van, de minek keressek Dunakeszin lakást, ha Budaörsön dolgozom , mondjuk ez egyértelmű, viszont a Budapesten belüli városrészek között lehet több esélyes is.
2017. dec. 11. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nagyon nem értlek, de ez lehet az én hibám...

Ha Budaörsön dolgozol és ott, vagy legfeljebb Budapesten keresel ingatlant, akkor neked konkrétan csak arra a vonalra kell menetrend, nem az egész agglomerációra, ... de ezt nem írtad.

Hát rendben, én kiszálltam, legyen szerencséd!:)

2017. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Menetidő érdekel, nem menetrend. A Budaörs egy példa .

Nincs konkrét munkahelyem és konkrét városrész sem ami 100%-ban tetszene. Azért lenne ez jó, mert így könnyebben be tudnám lőni, hogy honnan hová mennyi idő lenne az út. A nagy raktárbázisoknál találhatnék munkát és egy zöldövezeti jobb környéken kellene ház. Az is szempont , hogy rajtam kívül még 3 ember közlekedne, de náluk az autó nem opció. Sajnos nem ismerem BP-et ilyen szinten, ha időm engedi megnézek néhány városrészt. Voltam már Zuglóban, Vecsés, Veresegyház térségében, Budaörsön, Budafokon, Szentendrén.

2017. dec. 12. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!