Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az ideális fizetés...

Mennyi az ideális fizetés webáruház töltőnek?

Figyelt kérdés
Leginkább úgy adják meg, hogy egy feltöltött termékért hány forint jár. Szerintetek mennyi az ideális?

2016. okt. 24. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

??

Lehet, baromira le vagyok maradva, de én még ilyenről nem hallottam, hogy darabonként fizetnének a feltöltött termékért.

Azta variációt már el tudom képzelni, hogy havi fix fizetés és naponta X db-ot kell feltölteni.

2016. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hirdetés, és egy ismerős általi állás ajánlat amim nekem van, mindkettőnél darabszámra adták meg a fizut. Meg napi 4-5 óra munka, rugalmas beosztással. A két hirdetésben ahhoz képest elég nagy a fizu eltérés, ezért kérdezem, hogy mennyit gondolnátok ideálisnak?!
2016. okt. 24. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nem darabárban megy, hanem munkaóra számban.


Ha csak tölteni kell akkor 600-700Ft óránként, ha képeket kell készíteni, egyedi leírást írni minden termékhez, akkor több 1000-1500Ft-ot is el lehet kérni (bár akkor érteni is illik hozzá)

2016. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, legtöbbször tényleg így van, viszont itt nem. Rosszul írtam a kérdés alatt, tehát: leginkább órabérben adják meg a fizetést (én is tudom és ez a normális), itt viszont x összeg egy termék feltöltéséért, mindkét hirdetés esetében.
2016. okt. 24. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mérd le, hogy mennyi idő egyet megcsinálni és akkor úgy osztod az órabért...
2016. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!