Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak a...

Szerintetek normálisak a szomszédaim?

Figyelt kérdés
11 óra óta a kerti medencében lubickolnak 2 db 4 évessel és egy másfél évessel nulla árnyékkal!
2012. jún. 20. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én gyereke(i)m fog(nak) leégni a napon.

Nem én fogok hőgutát kapni.


A többi nem érdekelne. Foglalkoznék saját magammal, főleg, ha a lányom már a délutáni szunyát bevágta :)))

2012. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd estére megjön a szépeszük,mire a gyerekek üvölteni fognak a fájdalomtól,vagy az ügyeleten kötnek ki....
2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!Nem normálisak!
2012. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi ráérő időd van....
2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
nagyon ráérsz ahelyt hogy átjönnétek pancsizni(a szomszéd)
2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Mi vasárnaptól kezdve minden nap 10-14 között medencézünk kint. Be vagyunk kenve, a víz hűsit, nem kaptunk napszúrást, le sem égtünk!

Este megengedjük a vizet, másnap 10-11 re lesz kellemes. Ha napernyőt rakok a medence felé, megmondom őszintén, fázom a vízben!

Ha strandra megyek is egész nap kint vagyunk a napon, nincs árnyék!

2012. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Jó minőségű naptej használata mellett, ha netán még kis kalap is van a babák fején (kivéve, ha szoktak víz alatt is lenni, mint az enyémek) semmi bajuk nem lesz.

De szerintem nem mással kéne foglalkozni, inkább magatokkal, biztos van felétek is mit söprögetni...

2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kössssziiiiiii! :))


Látom más is ráér nem csak én :))

Gabka Te meg jöhetsz söprögetni, úgyis mindig olyan okos mindentudó vagy. :))


Ki nem vinném a gyerekeimet ebbe az időben tűző napra, medencézni, 35,5 fokot mutat a hőmérő, tegnap délután mikor rásütött a nap 48 fok volt rajta.

2012. jún. 20. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is medencézünk, egész nap ki sem lehet venni a gyereket a vízből, nem is alszik délben (2,5 éves). Ma délben én is beültem mellé. Mondjuk én egy napernyőt húzok a medence felé...
2012. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:):):):)
2012. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!