Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a felső...

Oborzill kérdése:

Mit lehet tenni ha a felső szomszéd hangosan hallgatja a tv?

Figyelt kérdés

Felettünk egyedül él egy öreg ember.(állítólag boxoló volt, biztos ott verhették szét a fejét mert süket is) Problémám vele, hogy a tv-t olyan hangerővel hallgatja ami roppant idegesítő. A napi program reggel 5-6 kor indul, arra ébredek amikor elkezdi nézni a műsort, nappal is folyamatosan hallani, és este éjfél után is, hajnal 2 kor is az szól. Parlamenti közvetítést, atv hírek meg hasonló amibe folyamatosan beszélnek.

Szóltam már neki, nem használt, írtunk neki papírra üzenetet hát ha hallani nem is de olvasni csak tud, rendőr kijön semmit se csinál. Utóbb amikor már nem bírom idegekkel hajnal 2 kor, a felső szinten le tudom kapcsolni az áramot nála és akkor kuss lesz, addig amíg fel nem ébred arra hogy kikapcsolt az áram nála, mert azon alszik el hogy üvölt a tv!!! hogyan tudnám megértetni vele vagy mivel hogy vegye halkabbra az k.r.a tv-t?


2014. nov. 17. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Hívjátok meg magatokhoz egyszer beszélgetni.

Beszéljétek meg, hogy hogyan lehetne ezt megoldani. Nem agresszíven, meg nem sértegetve, mert akkor tuti, hogy elzárkózik minden megoldás elől.

Szerintem jó kompromisszum lenne, ha korán reggel és késő este fejhallgatóval hallgatná, így ugyanúgy nézheti a tv-t, de nem zavar senkit sem.

Ha idős és nem ért hozzá, akkor esetleg segítsetek neki megvenni.

2014. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!