Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kertes házas részen lakunk, egy négy lakásos házban. Kedd reggelenként szokták elvinni a szemetet, így jó szokás szerint én már tegnap este kivittem a ház elé a kukát. Ma reggel, mikor anyum elindult otthonról, észrevette, hogy valaki összekente a kukánk tetejét kutyaürülékkel. Feltételezésem van, hogy ki lehetett, de bizonyítékom nincs. Van egy idióta szomszédom, akit már "ismer" a rendőrség, pl. onnan, hogy megrongálta a másik szomszédom autóját (konkrétan letörte a tükrét) és meg is fenyegette. Szerintetek ilyennel érdemes valamilyen hatósághoz fordulni, vagy hagyjam a fenébe, mert úgy se fognak vele foglalkozni? Erős a gyanúm, hogy ez a nem normális szomszédom volt, de nem tudom bizonyítani semmivel.


(Mielőtt bárki feltételezné, hogy ez az egész történet kamu, sajnos nem az.)


Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 30. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted az hol állja meg a helyét, hogy

"Nem tudom ki volt, de a megérzésem azt súgja, hogy XY"

Kinevetnek...


Le kell takarítani és jobban figyelni, hátha rajta kapjátok.

2018. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, el kell ismernem kedves 1-es, hogy igazad van. Lehet, túlreagálom kicsit a dolgot, de azért ez akkor is baromi dühítő!
2018. jan. 30. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kamerát szerelték fel
2018. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj kamerát felszerelni, nálunk azzal szórakozott valaki, hogy telerakta a kukánkat a saját szemetével, a miénket pedig kivette. Vannak bunkó emberek.
2018. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet a kamera felszerelése, csak az a bökkenő, hogy ez egy osztatlan közös tulajdonú 4 lakásos ház és a tulajok beleegyezése nélkül ezt nem tehetem meg. Utólag, már bánom, hogy ilyen házba költöztünk, ebben viszont sajnos mi vagyunk a hibásak, hogy nem néztünk utána, hogy mivel jár az osztatlan közös tulajdon.


4-es: ilyen esetünk nekünk is volt, ezt egy másik szomszédunk csinálta, annyi különbséggel, hogy nem rakta ki a mi szemetünket a kukából. De olyat is csinált ez az illető, hogy konkrétan az én bejárati ajtóm elé rakta le a szemetét (két bejárata van a lakásnak). Szerencsére itt a szép szó használt, azóta ez a gond megszűnt.

2018. jan. 30. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
S ha az ablakba tennéd a kamerát? Ahhoz nem kell engedély.
2018. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, ezt ki fogom próbálni, köszönöm!
2018. jan. 31. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!