Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogosan vergődik a szomszéd,...

Jogosan vergődik a szomszéd, hogy este 8 után mosok?

Figyelt kérdés
De mi reggeltől estig dolgozunk, ingazunk.
2018. febr. 1. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Őt is meg lehet érteni, pihenni akar. És téged is, mert te se járhatsz büdös ruhában, és valamikor meg kell csinálni.

Én is 2 állást tolok minden nap. Reggel 6-kor megyek el otthonról és este és 11-re érek haza.

Én ezeket az otthoni tehendőket hétvégén csinálom. Nem azért mert bárki véleménye érdekelne a házban (felőlem meg is fulladhat mind a dühében). Pusztán azért mert ilyenkor este már fürdeni és fogat mosni is alig van erőm,

nem hogy nyomatni a nagymosást. (most is itt ülök a konyhában, levettem a cipőmet és az egyedüli motiváció arra hogy megmozduljak a bepálott lábszagom)

Ti nem tudjátok hétvégén elintézni és ezzel elkerülni a balhét?

2018. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
34%
Este 10-ig azt csinálsz amit akarsz. 22 órától reggel 6-ig csendháborítás, azon kívül nem.
2018. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez egy 45 perces mosás, nem hosszú program. Nem 10ig megy. Azért is lepődtem meg, hogy úgy athallatszik, mert pl a konyhában alig hallani már annyira 'halk' gép.
2018. febr. 2. 06:01
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

A csendháborítás már rég nem csak éjjelre vonatkozik, hanem akármikor ha zavaró zaj van.


Én is befejezem a mosást legkésőbb 8ra,mert hangos, főleg a fürdőszobában még visszhangzik is. Én is mindig hallom a szomszédok gépét. Mondjuk nekem a szomszéd vasárnap délben is átjött, hogy ne kloffoljak húst, mert alszik a gyereke.. :D

Szóval én inkább nem mosok este, de ha nem tudod máshogy megoldani, akkor ez van, dolgozzák fel.

2018. febr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. febr. 2. 07:11
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Én is mindig este mosok, mert 7-8 után érek haza, hétvégén meg gyakran bevállalok plusz munkákat így akkor 5-6 körül érek haza. Másrészt muszáj elosztanom a hétre a mosnivalót, mert nincs nagyon hova teregetni .
2018. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát, tekintve, hogy a mi mosógépünk sokszor olyan zajos volt, mint a fene, engem is zavarna, ha még 10-kor is azt a szrt kellene hallgatnom.


Amúgy ha a házirendben benne van, hogy 8 után nem folytathatsz ilyen tevékenységet, akkor előbbutóbb megütöd a bokádat.

2018. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk azt hiszem a felettünk lakó szokott este mosni, vasárnap este 10, 11, néha éjfélkor is halljuk. Zavarónak zavaró. Főleg, amikor chill van és nyugtató kádfürdőt vennék.

De aludni lehet tőle, az ágy távolabb van, ott ugyanolyan halkan hallod, mint az utcazajt zárt ablakkal.

2018. febr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!